2024 metų flagmanai gali būti ne tokie galingi: aiškėja, ką pasiūlys naujas „Qualcomm“ lustas, tačiau daugeliui gali tekti nusivilti

Laikantis įprasto grafiko, „Qualcomm“ greičiausiai išleis savo „Snapdragon 8 Gen 3“ šių metų pabaigoje. Iki šiol apie jo pasirodymą sklando daug gandų.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
2024 metų flagmanai gali būti ne tokie galingi: aiškėja, ką pasiūlys naujas „Qualcomm“ lustas, tačiau daugeliui gali tekti nusivilti

Įdomu tai, kad daugumoje ankstesnių spėlionių buvo užsiminta, kad lustas našumo požiūriu bus tikras žvėris, siūlantis maždaug 50 proc. našumo šuolį, lyginant su pirmtaku.

Tačiau naujausiame „Tech_Reve“ pranešime teigiama, kad lustas turės tik standartinius kartos atnaujinimus. Tai reiškia, kad „Snapdragon 8 Gen 3“ nepasiūlys didžiulio šuolio nuo „Snapdragon 8 Gen 2“. Vietoj to, jis suteiks 25 proc. daugiau našumo grafinio lusto ir procesoriaus atžvilgiu.

Kad ir kaip būtų, „Snapdragon 8 Gen 3“ dar ankstyvoje stadijoje. Juk jis bus išleistas dar negreit. Turėdami tai omenyje, pereikime prie naujausių gandų apie našumą.

Taigi, informacijos nutekintojo „Tech_Reve“ teigimu, „Snapdragon 8 Gen 3“ „GFXBench ES3.1“ testo metu pasieks apie 280 kadrų per sekundę. Palyginimui, „Snapdragon 8 Gen 2“ veikia maždaug 220 kadrų per sekundę greičiu. Tai reiškia, kad našumas padidėja maždaug 30 proc., tačiau ankstesniuose ganduose buvo teigiama, kad „Adreno 750“ našumą padidins 50 proc.

Kita vertus, šiuo metu sklando gandai, kad „The 8 Gen 3“ „Antutu“ pasiekia maždaug 1 600 000 balų. „Asus ROG 7 Ultimate“ su „Snapdragon 8 Gen 2“ „Antutu“ surinko 1 330 011 balų. Tai reiškia maždaug 20 proc. šuolį procesoriaus atžvilgiu. Taigi, bendrai, naujos kartos lustas greičiausiai bus apie 25 proc. galingesnis nei jo pirmtakas.

Visgi, „Tech_Reve“ nepateikė jokių ekrano nuotraukų. Taigi, kad ir kokią informaciją čia pateikėme, neturėtumėte ja aklai pasitikėti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas