2024 metų „Sony“ telefonai gali turėti dar neregėtą galimybę: planuojama pasiūlyti kamerų funkciją, kokios iki šiol nesiūlo joks kitas telefonų gamintojas

„Sony“ ir toliau bando išsiskirti išmaniųjų telefonų segmente ir tuo metu, kai daug modelių sunku atskirti vienas nuo kito, ir toks požiūris yra sveikintinas. Per pastaruosius porą metų „Xperia“ serija daugiausia dėmesio skyrė trims modeliams – flagmanų 1 serijai, kompaktinei 5 linijai ir vidutinės klasės 10 šeimai.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
2024 metų „Sony“ telefonai gali turėti dar neregėtą galimybę: planuojama pasiūlyti kamerų funkciją, kokios iki šiol nesiūlo joks kitas telefonų gamintojas

2023 metais Japonijos milžinė jau pristatė visus savo flagmanus, o dabar pradėjo pasiruošimą kitiems metams. „Sony“ ketina dalyvauti kitąmet įvyksiančioje „Mobile World Congress“ parodoje, kuri, kaip ir kasmet, bus surengta Barselonoje. Šio renginio metu turėtų debiutuoti ir naujasis „Xperia 1 VI“ modelis. Kiek vėliau, tikimasi ir „Sony Xperia 5 VI“ pristatymo.

Remiantis naujausia informacija, kitąmet pasirodantys „Xperia 1 VI“ ir „Xperia 5 VI“ išmanieji telefonai gali turėtų galimybę, kuri visoms šiais įrenginiais užfiksuotoms nuotraukoms ir vaizdo įrašams taikytų unikalų skaitmeninį parašą. Tokiu būdu būtų galima išvengti klastočių, tačiau kol kas neaišku kaip tokia galimybė veiktų.

Spėjama, jog „Sony“ tokius skaitmeninius raštus galėtų nustatyti remiantis nuotraukų ar vaizdo įrašų metaduomenimis. Tokia savybė leistų nustatyti ar tai išties yra su šiuo įrenginiu užfiksuotas vaizdas. Verta paminėti, jog analogišką galimybę Japonijos milžinė pristatė savo fotoaparatams.

Tokia galimybė jau netrukus pasieks daugelį „Sony“ kamerų, o analogiška galimybė išmaniuose telefonuose atrodo pakankamai logiškai. Kaip bebūtų, naujieji „Xperia 1 VI“ ir „Xperia 5 VI“ modeliai debiutuos tik kitąmet, o iki to laiko, tikėkimės, paaiškės ir daugiau informacijos apie tai.

Priminsime, jog dar rugsėjį buvo pasirodę pranešimų, jog naujasis „Sony Xperia 1 VI“ turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi. Dabar aiškėja ir tai, jog naujasis bendrovės flagmanas gali pasiūlyti didžiuliu sensoriumi aprūpintą kamerą su 6x optinio priartinimo galimybe.

Šiemet debiutavęs „Xperia 1 V“ išmanusis telefonas aprūpintas 5x optinio priartinimo galimybe su 125 mm židinio nuotoliu. Teigiama, jog 2024 metų modelis gali pasiūlyti 140 mm židinio nuotolį. Pranešama, jog ši kamera bus aprūpinta ir „Sony Clear Image Zoom“ galimybe, kuri leidžia mėgautis nepriekaištinga nuotraukų kokybe.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas