5G telefonų rinkoje, „Apple“ lyderystė: iki metų pabaigos dar labiau sustiprins savo pozicijas

5G telefonų rinkoje, „Apple“ lyderystė: iki metų pabaigos dar labiau sustiprins savo pozicijas

Lukas Snarskis

Naujausia rinkos tyrimų agentūros „Counterpoint“ ataskaita rodo, kad „Apple“ dabartinė „iPhone 12“ serija bei artėjanti naujojo „iPhone 13“ serija stipriai padidins 5G mobiliųjų telefonų pardavimus per ketvirtąjį šių metų ketvirtį.

Spėjama, kad JAV gigantė „Apple“ bus atsakinga už daugiau nei 200 mln. vienetų parduotų įrenginių, kuomet, 2021 metais 5G mobiliųjų telefonų pardavimai viršys 605 milijonus vienetų ribą. Verta pastebėti, kad kai 2020 metų spalį „Apple“ pristatė „iPhone 12“ seriją, ši sudarė kiek daugiau nei 24 proc. pasaulinių 5G mobiliųjų telefonų pardavimų.

Apple iPhone 12 64GB Black (Juodas)

„Counterpoint“ analizės pateikta informacija teigia, kad naujasis „iPhone 13“ padės toliau auginti „iPhone“ pardavimų rezultatus. Labai tikėtina, kad dar šiemet „iPhone“ dalis pasaulinėse 5G mobiliųjų telefonų rinkoje padidės iki 33 proc.

iphone-pardavimai

Ne gana to, „Counterpoint“ taip pat mano, kad Šiaurės Amerikos operatorių 5G mobiliųjų telefonų reklama yra raktas į trečdalį „Apple“ telefonų rinkos dalį. Verta paminėti, kad JAV rinkoje operatoriai, tokie kaip „T-Mobile“, „Verizon“ ir „AT&T“ labai aktyviai skatina JAV vartotojus įsigyti 5G išmaniuosius telefonus. Dėl šios priežasties pastaraisiais mėnesiais „iPhone 12“ serija tapo itin patraukli ir paklausi tarp vietinių vartotojų.

Apple iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue (Mėlynas)

Priminsime, jog „Apple“ dar visai neseniai paskelbė, kad rytoj, rugsėjo 14 dieną, ketina pristatyti naujuosius „iPhone“ telefonus. Remiantis neseniai atlikta „Savings“ apklausa, vos tik 10 proc. „iPhone“ vartotojų planuoja atnaujinti turimą įrenginį į naująjį „iPhone 13“. Verta pastebėti, kad apklausoje dalyvavo daugiau nei 1500 „Apple“ išmaniųjų telefonų vartotojų. Iš šių, tik 10 proc. teigė, planuojantys įsigyti „iPhone 13“, o 64 proc. apklausos dalyvių teigė, kad neketina atnaujinti savo turimo išmaniojo telefono.

iphone-12

Daugiau nei ketvirtadaliui, 26 proc., respondentų buvo sunku atsakyti. Tų, kurie planuoja atsinaujinti, daugiau nei trečdalis turi naujesnį nei metų senumo „iPhone“. Apklausos respondentai tikisi, kad naujieji „Apple“ išmanieji telefonai turės geresnes kameras, daugiau baterijos talpos ir palaikys palydovinį ryšį. 8 proc. respondentų laukia naujų spalvų, o dar 4 proc. tikisi, kad „Apple“ grąžins pirštų atspaudų skaitytuvą.

Liepos mėnesį „JPMorgan“ analitikas teigė, kad „iPhone 13“ pardavimo potencialas gali viršyti investuotojų lūkesčius. Bankas tikisi, kad „Apple“ per 2022 finansinius metus parduos 226 milijonus naujų išmaniųjų telefonų. Kiti investuotojai tikisi 150–210 milijonų vienetų pardavimų. Naujosios serijos priekiniame skydelyje bus mažesnis kameros išjungimas, „Pro“ versijų didelio atnaujinimo dažnio ekranai, patobulintos kameros ir palydovinė pagalba skubiems skambučiams.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas