Telefonai

Aiškėja didžiausios „Nothing“ paslaptys: jau žinomos pagrindinės naujojo flagmano specifikacijos, aiškūs ir dizaino ypatumai

Didžiulį šurmulį elektronikos pasaulyje sukėlusi kompanija „Nothing“, kurią įkūrė buvęs „OnePlus“ vadovas Carlas Pei, jau pristatė pirmąjį savo išmanųjį telefoną, o taip pat ir belaidžius ausinukus, kurie neseniai sulaukė ir atnaujinimo. Internete vis garsiau kalbama ir apie antros kartos „Nothing“ išmanųjį telefoną.

Aiškėja didžiausios „Nothing“ paslaptys: jau žinomos pagrindinės naujojo flagmano specifikacijos, aiškūs ir dizaino ypatumai

Internete jau kalbama apie antrąjį bendrovės išmanųjį telefoną, kuris turėtų debiutuoti kaip „Nothing Phone (2)“. Šią vasarą pasirodantis įrenginys veiks su „Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1“ procesoriumi, o dabar aiškėja ir daugiau jo savybių.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Pranešama, jog „Nothing Phone (2)“ turėtų būti aprūpintas 6,55 colių įstrižainės AMOLED ekranu su Full HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Žinoma, po ekranu rasime ir pirštų antspaudų jutiklį. Teigiama, kad išmanusis turės stiklinę nugarėlę, rėmelis bus pagamintas iš aliuminio.

Anksčiau pasirodžiusios nuotraukos atskleidė, jog šio įrenginio nugarėlė turės tekstūruotą sritį, taip pat nuožulnias linijas ir apskritas figūras kartu su raudonu šviesos diodu, kuris greičiausiai yra vaizdo įrašymo indikatorius, kurį turėjo ir „Phone (1)“.

Dar visai neseniai, vienas iš „Qualcomm“ atstovų atskleidė, jog antros kartos „Nothing“ išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1“ procesoriumi, o čia taip pat rasime 12 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties.

\

„Nothing Phone (2)“ veikimą palaikys 5 000 mAh talpos baterija. Išmanusis telefonas taip pat turės NFC palaikymą bei stereo garsiakalbius. Šis įrenginys pirkėjus pasieks su „Android 13“ operacinės sistemos versija bei „NothingOS 1.5“ vartotojo sąsajos versija.

Nors visos šios savybės nėra patvirtintos oficialiai, neskaitant jame naudojamo procesoriaus, tačiau „Nothing“ jau yra atskleidę tam tikrų detalių apie savo naująją išmanųjį telefoną. C.Pei patvirtino, kad antrasis modelis sulauks daug dėmesio dėl savo programinės įrangos, kam bus skirtas didžiulis dėmesys. „Nothing“ vadovo teigimu, tai yra pagrindinis prioritetas, kuriant „Nothing Phone 2”.

Deja, tačiau kol kas nėra žinoma tiksli data, kada galėtų įvykti naujojo „Phone (2)“ pristatymas. Tiesa, oficialiame gamintojo puslapyje teigiama, kad išmanusis telefonas bus pristatytas jau šią vasarą.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas