Aiškėja didžiausios „OnePlus“ paslaptys: paaiškėjo, kaip atrodys pirmasis bendrovės sulenkiamas flagmanas ir kiek jis kainuos

Kinijos kompanija „OnePlus“ anksčiau išleisdavo vos keletą naujų išmaniųjų telefonų per metus, tačiau dabar jų kuriamų įrenginių skaičius yra ženkliai didesnis. Bendrovė pristato įvairiausių klasių modelius, o dabar ruošiasi ir dar vienos naujienos pristatymui.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Aiškėja didžiausios „OnePlus“ paslaptys: paaiškėjo, kaip atrodys pirmasis bendrovės sulenkiamas flagmanas ir kiek jis kainuos

Internete jau kuris laikas kalbama apie sulenkiamą „OnePlus“ išmanųjį telefoną, kuris turėtų būti žinomas kaip „OnePlus Open“. Nors iki šiol oficialios informacijos iš paties gamintojo dar nebuvo, tačiau bendrovės atstovai neseniai patvirtino, jog šio modelio pristatymas įvyks jau visai netrukus.

Nors „OnePlus“ daug informacijos ir nėra pateikę, tačiau dabar internete pasirodė ne tik „Open“ išmaniojo telefono maketai, bet ir aiškėja galima jo kaina. Kalbant apie dizainą, kaip galite matyti iš nuotraukų, šis flagmanas turės milžinišką kamerų apskritimą.

Nutekėję maketai atskleidžia, jog „OnePlus Open“ bus siūlomas dviejų spalvų - dirbtinės odos juodos ir stiklo žalios. Telefone bus naudojamas „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ mikroschemų rinkinys, kas yra logiškas sprendimas, atsižvelgiant į tai, jog šio modelio debiutas įvyks dar šį mėnesį. Verta paminėti, jog vos po kelių dienų debiutuos ir „Snapdragon 8 Gen 3“ lustas.

Naujasis „OnePlus Open“ turėtų kainuoti maždaug 1 615 eurus, o šį išmanųjį telefoną bus galima įsigyti Europoje bei JAV. Tiesa, daugelis ekspertų atkreipia dėmesį į galimą šio flagmano kaina, kuri yra ganėtinai aukšta. Pagal savo kainą, pirmasis toks „OnePlus“ telefonas rikiuosis toje pačioje lentynoje kaip ir „Samsung Galaxy Fold“ serijos modeliai. Būtent tai ir kelia nerimą ekspertams.

Priminsime, jog „OnePlus Open“ turėjo būti aprūpintas BOE pagamintais ekranais, tačiau pastaroji kompanija susidūrė su gamybos problemomis. Nors konkrečios bėdos nėra skelbiamos, tačiau „OnePlus“ priėmė sprendimą patikėti ekranų gamybą Pietų Korėjos milžinei „Samsung“.

„OnePlus“ ketina panaudoti sulenkiamą LTPO AMOLED ekraną, kuris pasižymės 1900 x 1200 taškų raiška bei turės 120 Hz atsinaujinimo dažnį. Šoninėje išmaniojo telefono briaunoje – į pagrindinį mygtuką įmontuotas pirštų antspaudų jutiklis. „Open“ modelis taip pat turės tris garsiakalbius, USB-C įkrovimo lizdą.

Jau žinoma ir tai, jog „OnePlus Open“ turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o taip pat ir vieną plataus kampo objektyvą, o trečioji kamera – periskopinė. Deja, tačiau jų savybės kol kas nėra žinomos. Išorinėje telefono dalyje turėtų būti įmontuota ir 32 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta pagrindinė kamera.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas