Aiškėja „Honor 50“ serijos telefonų kainos Europoje: jų skirtumas, lyginant su Kinija, gali priversti išsižioti

Aiškėja „Honor 50“ serijos telefonų kainos Europoje: jų skirtumas, lyginant su Kinija, gali priversti išsižioti

Lukas Snarskis

Kinijos kompanija „Honor“ jau kuris laikas veikia kaip nepriklausoma bendrovė. Niekam ne paslaptis, jog dar visai neseniai šis prekinis ženklas priklauso „Huawei“, tačiau dėl JAV pritaikytų sankcijų buvo nuspręsta atsiskirti nuo tėvynainės kompanijos. Per tą laiką „Honor“ spėjo pristatyti jau ne vieną išmanųjį telefoną, o dabar džiugios naujienos pasieks ir europiečius.

Dar birželio mėnesį, Kinijos rinkoje buvo pristatyti naujieji „Honor 50“ serijos išmanieji telefonai, o šios savaitės pradžioje pasirodė pirmosios kalbos, kad šie vidutinės klasės įrenginiai gali atkeliauti į Europą. Praėjusį penktadienį apie tai oficialiai patvirtino ir „Honor“ atstovai.

Honor-50_2021-10-07-203056_ewob

Iki pristatymo likus dar nemažai laiko, pradeda aiškėti ir galimos išmaniųjų telefonų kainos. Kaip skelbia „WinFuture“, naujasis „Honor 50“ modelis, kuris turės 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties turėtų kainuoti 499 eurus, o variantas su 8 GB RAM ir dvigubai didesne vidine talpykla turėtų būti parduodamas už 599 eurus. Deja, tačiau „Honor 50 Pro“ modelio kainos nėra atskleidžiamos.

Tokios naujųjų „Honor“ produktų kainos yra gerokai didesnės nei vietinėje gamintojo rinkoje. Palyginimui, pigiausias „Honor 50“ variantas kainuoja maždaug 350 eurų, kas yra kone 150 eurų mažiau nei galimos kainos Europoje. Už žemesnę kainą netgi galima įsigyti „Honor 50 Pro“ variantą, kuris Kinijoje kainuoja 482 eurus.

Honor-50

Priminsime, kad „Honor 50“ serijos įrenginiai buvo pristatyti dar birželio mėnesį ir tuomet buvo pademosntruoti trys modeliai – tai „Honor 50“, „Honor 50 Pro“ ir „Honor 50 SE“. Visi trys išmanieji telefonai turės ekranus su 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, 108 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas pagrindines kameras, 100W greitąjį įkrovimą ir, žinoma, „Google“ paslaugų paketą. Kaip žinia, po atsiskyrimo nuo „Huawei“, „Honor“ gavo galimybę dirbti su JAV kompanijomis, o tai ir lėmė „Google“ programėlių sugrįžimą į šio gamintojo telefonus.

Visų pirma, „Honor 50“ ir „Honor 50 Pro“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 778G“ procesoriais, o „50 SE“ modelis pasižymės „MediaTek Dimensity 900“ lustu. Niekam ne paslaptis, jog geriausiomis specifikacijomis iš šios trijulės pasižymės „Pro“ modelis.

„Honor 50 Pro“ turės 6,72 colių įstrižainės AMOLED ekraną su Full HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Viršutinėje ekrano dalyje – dviguba asmenukių kamera, kurią sudarys 32 MP pagrindinis ir 12 MP raiškos plataus kampo sensoriai. Verta paminėti, jog šis modelis pasižymės ir dinaminiu ekrano atsinaujinimo dažniu, kas leis išsaugoti daugiau baterijos energijos.

Honor-50-Pro

„Honor 50“ modelis išsiskirs 6,57 colių įstrižainės AMOLED ekranu su analogiškomis savybėmis kaip ir „50 Pro“ variantas. Tiesa, šis modelis turės tik vieną asmenukių kamerą, kuri bus aprūpinta 32 MP raiškos vaizdo jutikliu. Abu šie telefonai turės analogiškas kamerų konfigūracijas.

„Honor 50“ ir „Honor 50 Pro“ viršutiniame kamerų apskritime turės pagrindinį objektyvą, kuris pasižymės 108 MP raiškos vaizdo jutikliu, o šio sensoriaus dydis – 1/1.52 colio. Žemiau esančiame apskritime – dar trys kameros. Viena iš jų bus 8 MP plataus kampo, o kitos dvi bus 2 MP raiškos ir viena bus skirta makro fotografijai, o antroji – gylio sensorius. Verta paminėti, jog „Honor“ šiuose įrenginiuose pasiūlys specialią vloginimo funkciją, kuri leis filmuojant perjungti iš priekinės į nugarėlėje esančias kameras, ir atvirkščiai.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Honor

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas