Aiškėja „Huawei Mate 40 Pro“ dizainas: nugarėlėje puikuosis milžiniškas kamerų modulis

Niekam ne paslaptis, jog Kinijos milžinė „Huawei“, nepaisant visų sankcijų, intensyviai dirba ties naująja „Mate 40“ flagmanų serija, kuri šiemet turėtų pasirodyti kiek vėliau nei įprasta. Kalbos apie šiuos telefonus sklinda jau kuris laikas, o dabar pasirodė ir prancūzo, kuris žinomas kaip „Oneaks“, sukurti 3D maketai.

Kaip ir įprasta, šiemet pasirodys bent du šios serijos modeliai – tai „Mate 40“ ir „Huawei Mate 40 Pro“, o naujausi maketai atskleidžia įspūdingus „Pro“ modelio dizaino elementus. Visų pirma, nesunku pastebėti, jog šis išmanusis telefonas turės itin lenktus ekrano kraštus, o kairiajame ekrano kampe rasime ir dvigubai asmenukių kamerai skirtą ekrano išpjovimą.

Nesunku pastebėti ir tai, jog „Huawei Mate 40 Pro“ turi ir fizinius garso reguliavimo bei įjungimo mygtukus. Nepaisant itin lenktų kraštų, gamintojas sugebėjo juos įmontuoti šoninėje briaunoje. Verta prisiminti, kad „Mate 30 Pro“ turėjo lietimui jautrius sensorius šiems veiksmams atlikti. Tačiau labiausiai į akis turėtų kristi didžiulis kamerų modulis nugarėlėje.

Žvelgiant į „Huawei Mate 40 Pro“ nuotraukas, ar tekste pateikiamą vaizdo įrašą, šis flagmanas turės didžiulį kamerų apskritimą, kuriame bus įmontuotos keturios kameros, o viena iš jų naudos periskopinį objektyvą. Kairėje telefono nugarėlės pusėje, nesunku pastebėti ir dvigubo tono LED blykstę, kuri įmontuota iškart už apskritimo ribų.

Žinoma, visa ši informacijas kol kas nėra oficialiai patvirtinta. „Huawei“ naujuosius „Mate 40“ serijos išmaniuosius telefonus turėtų pristatyti spalio mėnesį, tačiau tiksli data išlieka neaiški.


Jonas

Tai ką kitaicai nokia 1024 berods su 48mpx kamera prisiminė, nes dizainą tai neblogai nuplagijavo?.. ;)