Telefonai

Aiškėja pirmosios naujojo „Xiaomi“ sulenkiamo flagmano savybės: bus aprūpintas ne tik galingiausia geležimi, bet ir naujausiais sprendimais

Jeigu anksčiau gamintojai lenktyniaudavo kameros galimybėmis, vyko ir galios ar baterijų lenktynės, tai dabar tokių iššūkių mažiau. Nepaisant to, jau kuris laikas kuriami sulenkiami išmanieji, kuriems skiriamas vis didesnis ir didesnis dėmesys.

Aiškėja pirmosios naujojo „Xiaomi“ sulenkiamo flagmano savybės: bus aprūpintas ne tik galingiausia geležimi, bet ir naujausiais sprendimais

Kinijos kompanija „Xiaomi“ jau yra pristačiusi du sulenkiamus išmaniuosius telefonus. Iš pradžių bendrovė pademonstravo „Mix Fold“ modelį, o praėjusiais metais jis sulaukė atnaujinimo. Šiemet laukiama ir „Xiaomi Mix Fold 3“ pristatymo.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi Mix Fold 3“ turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi bei turės periskopinę kamerą nugarėlėje. Šio įrenginio korpusas turėtų būti atsparus vandeniui ir dulkėms. Tačiau tai dar tikrai ne viskas.

Šaltinių teigimu, „Mix Fold 3“ modelis gali turėti ir po ekranu įmontuotą kamerą, kuri puikuotųsi po sulenkiamu ekranu. Tokia savybe nepasižymėjo nei pirmasis, nei antrasis „Xiaomi“ sulenkiamas išmanusis telefonas. Deja, tačiau daugiau informacijos apie tokią kamerą nėra pateikiama.

Praėjusiais metais debiutavęs „Xiaomi Mix Fold 2“ buvo aprūpintas 67W greituoju įkrovimu, o tokią pačią spartą turėtų pasiūlyti ir 2023 metų flagmanas. Gamintojas šiemet ketina pasiūlyti ir belaidžio įkrovimo galimybę naujajame „Mix Fold 3“ modelyje. Neabejojama, kad tai leis pasiūlyti ir funkciją, leidžiančią įkrauti kitus įrenginius.

Kaip jau minėjome, naujasis „Xiaomi Mix Fold 3“ turėtų debiutuoti antroje šių metų pusėje. „Xiaomi“ kol kas nėra paskelbę jokios oficialios informacijos, tačiau artėjant pristatymui – neabejotinai galėsime detaliau pažvelgti į šio sulenkiamo modelio galimybes.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Audrius

Audriusmasalsikis1985@gmail.com rajusu tėfonai suartėja 2023 nėdutis asnourėsau automtas ri liemas subirtai ir susi tušinis 2023/2024).(kaina 250€.surgaratij3mieta /2025)

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas