Aiškėja pirmosios „Pixel 8“ serijos telefonų savybės: vienas iš naujųjų „Google“ flagmanų nustebins savo kompaktišku dydžiu

„Google“ šiemet turėtų pristatyti naujuosius „Pixel 8“ serijos išmaniuosius telefonus, kurių debiuto tikimasi spalio mėnesį. Artėjant kasmetiniai „Google I/O“ konferencijai, kurį įvyks gegužės 10 dieną, jau buvo pasirodę ir pirmosios naujojo bendrovės flagmano nuotraukos.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Aiškėja pirmosios „Pixel 8“ serijos telefonų savybės: vienas iš naujųjų „Google“ flagmanų nustebins savo kompaktišku dydžiu

JAV technologijų milžinė šiemet turėtų pristatyti „Google Pixel 7a“ išmanųjį telefoną, o taip pat sulauksime ir dviejų „Pixel 8“ serijos modelių. Kaip ir įprasta, „Google“ ketina pademonstruoti „Pixel 8“ ir „Pixel 8 Pro“ modelius. Anksčiau pasirodę nuotraukos atskleidė tam tikrus dizaino pakeitimus, o dabar aiškėja ir kai kurios kitos savybės.

Remiantis naujausia informacija, „Google Pixel 8“ išmanusis telefonas turės 6,16 colių įstrižainės ekraną, o tai reiškia, kad šiemet pasirodantis modelis bus mažesnis už pernykštį. Praėjusių metų rudenį debiutavęs „Pixel 7“ variantas turėjo 6,32 colių įstrižainės ekraną.

Kalbant apie „Pixel 8 Pro“, šis išmanusis bus aprūpintas 6,7 colių įstrižainės ekranu. Priešingai nei „Google Pixel 8“, „Pro“ variantas turės analogiško dydžio ekraną kaip ir pernykštis modelis. Skelbiama, kad abu telefonus ekranais aprūpins „Samsung“, o jų gamyba turėtų prasidėti jau birželio mėnesį.

Kaip jau minėjome, anksčiau buvo pasirodę ir naujųjų „Google Pixel 8 Pro“ modelio maketai. Kaip galima matyti iš tekste pateikiamų nuotraukų, rudenį pasirodantis išmanusis telefonas turėtų pasižymėti kiek apvalesniais kampais nei „Pixel 7 Pro“. Pokyčių turėtų sulaukti ir nugarėlėje esantis kamerų iškilimas, tačiau čia bus išlaikoma ta pati dizaino linija, kaip ir anksčiau.

Šįsyk „Google“ nusprendė visas tris kameras patalpinti vienoje ovalioje metalinėje kapsulėje. Nesunku pastebėti ir tai, jog po „Google Pixel 8 Pro“ išmaniojo telefono nugarėlėje esančia blykste įmontuotas ir naujas sensorius, tačiau kol kas nėra žinoma kam jis galėtų būti skirtas.

Neoficialiais duomenimis, naujasis „Google Pixel 8 Pro“ turėtų veikti su „Tensor G3“, kuris skelbiama, jog bus sukurtas pagal iki šiol dar neišleistą „Exynos 2300“ mikroschemų rinkinį.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas