Aiškėja pirmosios „Xiaomi Mix Fold 3“ telefono galimybės: patobulinimų sulauks kameros, korpusas, o taip pat ir baterija

Jeigu anksčiau gamintojai lenktyniaudavo kameros galimybėmis, vyko ir galios ar baterijų lenktynės, tai dabar tokių iššūkių mažiau. Nepaisant to, jau kuris laikas kuriami sulenkiami išmanieji, kuriems skiriamas vis didesnis ir didesnis dėmesys.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Aiškėja pirmosios „Xiaomi Mix Fold 3“ telefono galimybės: patobulinimų sulauks kameros, korpusas, o taip pat ir baterija

Kinijos kompanija „Xiaomi“ jau yra pristačiusi du sulenkiamus išmaniuosius telefonus. Iš pradžių bendrovė pademonstravo „Mix Fold“ modelį, o praėjusiais metais jis sulaukė atnaujinimo. Šiemet laukiama ir „Xiaomi Mix Fold 3“ pristatymą.

Remiantis naujausia informacija, Kinijos milžinė savo naująjį sulenkiamą išmanųjį telefoną turėtų pristatyti antroje šių metų pusėje, o šis flagmanas bus aprūpintas „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi. Aiškėja ir kai kurios kitos „Mix Fold 3“ modelio savybės.

„Xiaomi“ šiame telefone turėtų panaudoti periskopinę kamerą, o taip pat ir aprūpinti jį vandeniui atspariu korpusu. Tiesa, kol kas nėra žinoma kokį IP reitingą jis turės, kada dar nėra baigti įrenginio testavimai, kurie leistų įgyti tam tikrą įvertinimą.

Praėjusiais metais debiutavęs „Xiaomi Mix Fold 2“ buvo aprūpintas 67W greituoju įkrovimu, o tokią pačią spartą turėtų pasiūlyti ir 2023 metų flagmanas. Gamintojas šiemet ketina pasiūlyti ir belaidžio įkrovimo galimybę naujajame „Mix Fold 3“ modelyje. Neabejojama, kad tai leis pasiūlyti ir funkciją, leidžiančią įkrauti kitus įrenginius.

Kaip jau minėjome, naujasis „Xiaomi Mix Fold 3“ turėtų debiutuoti antroje šių metų pusėje. „Xiaomi“ kol kas nėra paskelbę jokios oficialios informacijos, tačiau artėjant pristatymui – neabejotinai galėsime detaliau pažvelgti į šio sulenkiamo modelio galimybes.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas