„Android 12“ atkeliaus ir į „Asus“ telefonus: paaiškėjo kada ir kokie modeliai gaus atnaujinimus

„Android 12“ atkeliaus ir į „Asus“ telefonus: paaiškėjo kada ir kokie modeliai gaus atnaujinimus

Lukas Snarskis

„Google“ oficialiai išleido naująją „Android 12“ operacinės sistemos versiją, kurios daugelis laukė jau kuris laikas. Ir nors šiemet viskas vyksta kiek neįprastu ritmu, tačiau daugelis gamintojų jau spėjo paskelbti telefonų modelius, kurie gaus naujosios versijos naujinį.

Taivano kompanija „Asus“ dabar prisijungia prie gamintojų, kurie pranešė apie produktus, gausiančius „Android 12“ operacinės sistemos versiją. Bendrovės atstovai oficialiai patvirtino, jog „Zenfone 7“, „Zenfone 8“, „Zenfone 8 Flip“, „ROG Phone 3“ ir „Rog Phone 5“ bei „5s“ sulauks šio naujinio.

Asus ZenFone 8 Dual 128GB Obsidian Black (Juodas)

Asus-Android-12

Pranešama, kad „Asus Zenfone 8“ bus pirmasis bendrovės išmanusis telefonas, kuris „Android 12“ atnaujinimo sulauks dar gruodžio mėnesį. Tokios naujienos neturėtų stebinti, nes šiam modeliui skirtos „Android 12“ bandomosios versijos jau yra prieinamos ir dabar. Gruodžio mėnesį atnaujinimo turėtų sulaukti ir „Zenfone 8 Flip“.

Pirmojo 2022 metų ketvirčio metu, „Android 12“ turėtų pasiekti „ROG Phone 5“ ir „ROG Phone 5s“. Tai reiškia, kad šie modeliai naujinį gaus tarp sausio ir kovo mėnesių. Pirmoje kitų metų pusėje atnaujinimą gaus ir „ROG Phone 3“ bei „Zenfone 7“ išmanieji telefonai.

Asus ROG Phone 5 256GB (16GB RAM) Phantom Black (Juodas)

Asus-Android-12-2

Kartu su šia informacija, „Asus“ pasidalino ir džiugiomis naujienomis, kad minimi telefonai sulauks visų pagrindų „Android 12“ naujovių, o toks atnaujinimas turėtų pasiūlyti ir geresnį baterijos bei telefonų veikimo valdymą. Nesunku nuspėti, jog telefonuose bus naudojama ir bendrovės kuriame „ZenUI“ vartotojo sąsaja.

Ir nors jau aiškūs išmanieji telefonai, kurie sulauks „Google“ pristatytos „Android“ versijos atnaujinimo, tačiau „Asus“ atstovai taip ir nepaskelbė tikslesnių datų, kuomet būtų galima laukti šių pasikeitimų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Asus Zenfone 7

Asus Zenfone 7

Išleista: 2020 rugpjūtis

Asus ROG Phone 3

Asus ROG Phone 3

6,59 colio
6000 mAh

Išleista: 2020 liepa

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas