Telefonai

„Android“ telefonai gali sulaukti itin naudingos naujovės: „Google“ ketina pasiūlyti funkciją, kurią iki šiol turėjo tik „iPhone“

Šių metų „Google I/O“ konferencijos pagrindiniame pranešime „Google“ pirmenybę teikė DI ir aparatinės įrangos naujienoms, tačiau vis tiek galėjome peržiūrėti naujas personalizavimo funkcijas, kurios bus pristatytos „Android 14“, taip pat „Pixel“ telefonams skirtą „Beta 2“ versiją.

„Android“ telefonai gali sulaukti itin naudingos naujovės: „Google“ ketina pasiūlyti funkciją, kurią iki šiol turėjo tik „iPhone“

„Apple“ telefonuose naudojama „iOS“ operacinė sistema turi akumuliatoriaus būklės funkciją, kurios trūksta „Android“ sistemoje, rodančią maksimalią likusią įrenginio baterijos talpą. Tačiau „Android 14“ gali šią galima netrukus pasiūlyti ir visiems „Android“ įrenginiams.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Buvęs „XDA-Developers“ darbuotojas Mishaalas Rahmanas atskleidė, kad „Google“ į „Android 14“ beta versiją pridėjo keletą naujų „BatteryManager“ API. Dvi iš jų yra viešosios API, naudojamos informacijai apie ciklų skaičių ir įkrovimo būseną teikti, o likusios yra sistemos API, kurios praneša apie įrenginio pagaminimo, pirmojo naudojimo datą, įkrovimo politiką ir baterijos būklę.

Rahmanas praneša, kad bet kuri programa, turinti BATTERY_STATS leidimą, gali iškviesti šias sistemos API, tačiau jos pasiekiamos tik „Pixel“ įrenginiuose, kuriuose veikia „Android 14 Beta 2“ arba naujesnė versija. Kūrėjas „Narek“ sukūrė programą pavadinimu „Batt“, kuri naudoja šias naujas API, kad praneštų apie išmaniojo telefono akumuliatoriaus būklę ir įkrovimo ciklus. Galite atsisiųsti iš „GitLab“ ir išbandyti savo įrenginyje, jei jame veikia „Android 14“.

Tačiau negalima garantuoti duomenų, kuriuos rodo programėlė, tikslumo, nes ji praneša, ką pateikia API, o ši statistika priklauso nuo informacijos, kurią seka įkrovimo grandinė. Tai taip pat priklauso nuo to, ar HAL palaiko šią funkciją, ar ne.

Tikimasi, kad „Google“ pridės tinkamą akumuliatoriaus veikimo funkciją prie stabilios „Android 14“, kad jums nereikėtų pasikliauti tokiomis programomis kaip „Batt“ norint patikrinti įrenginio akumuliatoriaus būseną.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas