„Android“ telefonai netrukus gali gauti išskirtinę galimybę: planuojama funkcija, kuri suteiks itin naudingą informaciją, sužinokite, kas pasikeis

Lukas Snarskis

2024-04-22, 14:55

0 komentarų

„Google“ kuria naują funkciją, kuri padės platesnę informaciją apie jūsų išmanųjį telefoną. Akumuliatorius yra ne vienintelis komponentas, kurio gyvavimo laikas nėra amžinas. Remiantis nauja informacija, „Android 15“ bus įtrauktas būdas, leidžiantis pamatyti, kokia yra jūsų telefono saugyklos būklė.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Android“ telefonai netrukus gali gauti išskirtinę galimybę: planuojama funkcija, kuri suteiks itin naudingą informaciją, sužinokite, kas pasikeis

Tai panašu į tai, kaip kai kuriuose telefonuose jau rodoma baterijos būklė, tačiau vietoj to bus rodoma jūsų įrenginio atmintinių informacija. Šiuo metu nėra būdo, kaip lengvai nustatyti, kiek nusidėvi įrenginių atmintinės, o tai gali būti taip pat svarbu, kaip ir akumuliatoriaus būsena.

Kodėl svarbi atmintinių būklė? Taip yra todėl, kad laikui bėgant saugyklos mikroschemos gali susidėvėti, kaip ir bet kuris kitas aparatinės įrangos komponentas. Tačiau su „Android 15“ galėsite matyti procentinį dydį, kuris parodys, kiek dar liko atminties lusto gyvavimo laiko.

Ši funkcija turėtų būti pagrįsta informacija iš paties atminties lusto. Daugumoje šiuolaikinių telefonų naudojama UFS (Universal Flash Storage) tipo saugykla, kurioje yra įmontuoti rodikliai, rodantys, kiek ji buvo naudojama. „Android 15“ platforma galės pasiekti šią informaciją ir paversti ją jums suprantamu procentiniu dydžiu.

„Google“ dar tik kurią šią naują galimybę, o ateityje ji gali būti prieinama ne visuose telefonuose. Realiausia, jog iš pradžių tokia naujovė bus pasiūlyta „Pixel“ serijos išmaniųjų telefonų turėtojams. Deja, tačiau detalesnės informacijos apie tai šiuo metu nėra.

Tokia funkcija turėtų būti naudinga daugeliui išmaniųjų telefonų naudotojų, ypatingai jeigu savo įrenginį atnaujinate ne taip ir dažnai. Jei matote, kad jūsų saugyklos būklė pradeda blogėti, tai gali būti ženklas, kad laikas pradėti galvoti apie telefono atnaujinimą. Arba galbūt norėsite imtis priemonių, kad dažniau darytumėte atsargines duomenų kopijas.

Be to, tai gali tapti svarbiu rodikliu, kurį reikia stebėti perkant ar parduodant išmanųjį telefoną, panašiai kaip akumuliatoriaus būklė tapo svarbi „iPhone“ įrenginių turėtojams ar tiems, kurie planuoja įsigyti naudotą modelį.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas