Telefonai

„Android“ telefonų savininkai turėtų pasiruošti: „Google“ išleido paskutinę bandomąją platformos versiją, didžiausias metų atnaujinimas – jau netrukus

„Google“ kuriama ir plėtojama „Android“ operacinė sistema yra populiariausia mobilioji platforma pasaulyje. JAV technologijų milžinė kiekvienais metais išleidžia vieną didįjį atnaujinimą, o ne išimtis yra ir 2023 metai. Daugelis „Android“ telefonų savininkų jau dabar laukia didžiausio šių metų naujinio.

„Android“ telefonų savininkai turėtų pasiruošti: „Google“ išleido paskutinę bandomąją platformos versiją, didžiausias metų atnaujinimas – jau netrukus

„Android 14“ operacinės sistemos versija vis dar yra kūrimo stadijoje, o „Google“ iki šiol buvo išleidusi tris beta versijas. Prieš keletą dienų pasirodė ir paskutinioji, ketvirtoji, bandomoji versija. Šiame naujausiame leidime daugiausia dėmesio buvo skiriama sistemos tobulinimui ir įvairių klaidų šalinimui.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Ketvirtoji „Android 14“ beta versija žymi ir tai, jog jau netrukus išvysime ir pilną operacinės sistemos versiją, kuri pirmiausia atkeliaus į „Google“ sukurtus išmaniuosius telefonus. Nors bendrovės atstovai ir neatskleidžia tikslios datos, kada galime sulaukti pilno naujinio, tačiau tai turėtų įvykti jau rugpjūčio mėnesį.

Tiesa, verta pastebėti, jog „Google“ galimai ne be priežasties neskelbia pilnos „Android 14“ operacinės sistemos versijos išleidimo datos. Tikėtina, kad bendrovė tokiu būdu bando apsidrausti ir turėti pakankamai laiko ištaisyti klaidas, kurios gali būti aptiktos ketvirtoje beta versijoje. Verta pastebėti, jog pastarasis išleidimas nepasiūlė jokių didelių naujovių ir buvo skirtas prieš tai buvusių klaidų ištaisymui.

Išbandyti bandomąją „Android 14“ operacinės sistemos versiją gali tie, kurie turi reikalavimus atitinkančius „Google Pixel“ išmaniuosius telefonus, o tokia galimybė egzistuoja ir kai kurių kitų įrenginių turėtojams. Jau dabar naująją „Android 14“ versiją gali išbandyti kai kurių „OnePlus“, „Oppo“, „Realme“, „Xiaomi“ bei keletos kitų gamintojų telefonus turintys asmenys.

Pranešama, jog jau dabar išbandyti naująją „Android 14“ operacinės sistemos versiją gali „Nothing Phone (1)“, „OnePlus 11“, „Vivo X90 Pro“, „iQOO 11“, „Realme GT 2 Pro“, „Xiaomi 13 Pro“, „Xiaomi 13“, „Xiaomi 12T“ ir „Oppo Find N2 Flip“ išmaniųjų telefonų savininkai.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

3 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas