„Android“ telefonų savininkams tai patiks: aiškėja pirmosios naujovės, kurios mus gali pasiekti su „Android 13“

„Android“ telefonų savininkams tai patiks: aiškėja pirmosios naujovės, kurios mus gali pasiekti su „Android 13“

JAV milžinė „Google“ dar visai neseniai pristatė „Android 12“ operacinės sistemos versiją, o didesniems įrenginiams skirta „Android 12L“ versija šiuo metu yra tik testavimų stadijoje. Ir nors bendrovė dar turi nemažai darbų su šiemet išleistomis platformos versijomis, dabar pradeda aiškėti ir pirmosios detalės apie „Android 13“.

Internetinėje „XDA-Developers“ bendruomenėje pasirodė pirmieji ekranvaizdžiai, kuriuose užfiksuota ankstyvoji „Android 13“ operacinės sistemos versija. Pasirodžiusios nuotraukos atskleidžia tam tikras naujoves, kurios gali pasiekti mūsų išmaniuosius telefonus 2022 metų pabaigoje, kuomet bus pristatyta naujoji „Android“ versija. Pirmoji naujovė – skirtingų kalbų pasirinkimas.

Pirmoji naujovė „Android 13“ platformoje žymima kodiniu pavadinimu „panlingual“. Ši funkcija suteiks galimybę naudoti skirtingas kalbas tarp programėlių ir pačios sistemos. Tai reiškia, kad kiekviena aplikacija turėtų opciją, kuri leistų pasirinkti norimą kalbą.

Dar viena naujovė, kuri kitąmet gali pasiekti mūsų telefonus – galimybė išjungti ar įjungti programėlių pranešimus. Tai leistų išvengti gausių pranešimų iš naudojamų aplikacijų, nes pranešimų siuntimas „Android 13“ būtų kaip papildoma galimybė, kuria vartotojas gali suteikti arba ne.

Šiai dienai pranešimų siuntimas „Android“ telefonuose yra įjungtas pagal nutylėjimą. Įgyvendinus planuojamus pakeitimus, vos tik įsidiegus programėlę, vartotojas turėtų pasirinkti ar jis nori gauti pranešimus.

„Android 13“ operacinės sistemos versija galimai pasiūlys ir naują užrakinimo ekraną. Žinoma, visi ši informacija yra itin šviežia, o aptikta platformos versija – itin ankstyvoje stadijoje. Tai reiškia, kad naujų funkcijų sąrašas dar gali pasikeisti ir dar nėra tiksliai aišku, ką naujo pasiūlys „Android 13“.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas