Telefonai

„Android“ telefonų turėtojams – fantastiškos naujienos: populiariausias pastarųjų dienų įrankis atkeliauja į jūsų telefonus

Vienu pagrindinių diskusijų objektu pastaruoju metu virtęs paieškos variklis „ChatGPT“ akimirksniu sukuria sklandų, jei pageidaujama – net ir rimuotą tekstą, kurį sunku atskirti nuo parašyto žmogaus. Tačiau šis įrankis yra ne tik geriamas, bet ir susilaukia nemažai kritikos.

„Android“ telefonų turėtojams – fantastiškos naujienos: populiariausias pastarųjų dienų įrankis atkeliauja į jūsų telefonus

Gegužės mėn. „OpenAI“ pristatė atskirą „ChatGPT“ programėlę „iOS“ ir pažadėjo analogišką programėlę pasiūlyti ir „Android“ įrenginių naudotojams. Praėjus dviem mėnesiams „OpenAI“ paskelbė, kad liepos gale išleis „Android“ skirtą „ChatGPT“ programėlę.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Norintieji išbandyti „ChatGPT“ „Android“ programėlę gali iš anksto užsiregistruoti „Google Play“ parduotuvėje. Programėle bus galima naudotis nemokamai ir ji sinchronizuos naudotojų istoriją visuose įrenginiuose, tačiau neaišku, kiek rinkų ją gaus pirmosios.

„OpenAI“ teigia, kad atskira „ChatGPT“ programėlė naudotojams suteiks momentinius atsakymus, pritaikytus patarimus, kūrybinį įkvėpimą, profesinį indėlį ir mokymosi galimybes. Tačiau „Android“ programėlė nebus visiškai identiška „iOS“ programėlei, nes kalbame apie dvi skirtingas operacines sistemas, todėl nesitikėkite „Siri“ ir „Shortcuts“ integracijos, kuri yra „iOS“ versijoje.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas