Antrąją Kalėdų dieną bus itin karšta: Kinijos milžinė ketina pristatyti itin galingą žaidimų telefoną

Kinijos kompanija ZTE jau ne vienerius metus kuria žaidimų telefonus, kurie pažymėti „Nubia Red Magic“ pavadinimu. Per pastaruosius metus pristatyta keletas naujų modelių, kurie sulaukė didžiulio susidomėjimo, o dabar ruošiamas ir dar vienas flagmanas.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Antrąją Kalėdų dieną bus itin karšta: Kinijos milžinė ketina pristatyti itin galingą žaidimų telefoną

Internete jau kuris laikas sklinda kalbos apie naująjį „Red Magic 8 Pro“ išmanųjį telefoną, o dabar tapo aišku ir kada išvysime oficialų jo pristatymą. ZTE atstovai pasidalino reklaminiu plakatu, kuris atskleidžia, jog pristatymas įvyks jau gruodžio 26 dieną, 09:00 val. Lietuvos laiku. Ir nors naujų detalių apie flagmaną nebuvo atskleista, tačiau jau iš anksčiau yra žinoma nemažai informacijos.

Kompanijos atstovai jau anksčiau patvirtino, jog šis flagmanas bus gaminamas su naujuoju „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi, tačiau tai tikrai ne vienintelė savybė, kuria nustebins naujasis modelis.

Jau anksčiau buvo minima, jog naujasis žaidimų telefonas turės 6000 mAh talpos bateriją, o taip pat ir 165W greitąjį įkrovimą. Tokią informacija patvirtina ir 3C sertifikatas, tačiau dabar aiškėja, kad galime išvysti dvi skirtingas versijas. Skelbiama, jog „Red Magic 8 Pro“ turės du modelius su skirtingomis baterijų talpomis – vienas modelis turės 5000 mAh, o kitas – 6000 mAh akumuliatorius.

Remiantis naujausia informacija, būtent 5000 mAh talpos baterija aprūpintas variantas pasižymės ir 165W greituoju įkrovimu. Kodėl ZTE ketina pasiūlyti dvi skirtingas baterija ir kokiomis savybėmis išsiskirs 6000 mAh akumuliatorius – išlieka nežinoma. Tiesa, tikėtina, kad Europai skirtas variantas neturės tokio greito įkrovimo. Ankstesni modeliai į Europą atkeliavo tik su 65W greituoju įkrovimu, o tai leidžia daryti prielaidą, kad tokia pati situacija laukia ir naujojo „Red Magic“ flagmano. Kaip bebūtų, kaip bus iš tikrųjų – sužinosime tik šio žaidimų flagmano pristatymo metu.

Pranešama, jog „Red Magic 8 Pro“ taip pat turės 6,8 colių įstrižainės OLED ekraną, o asmenukėms skirta kamera bus aprūpinta 16 MP raiškos vaizdo jutikliu. Nugarėlėje rasime tris kameras – pagrindinė jų pasižymės 50 MP objektyvu, o greta – 8 MP plataus kampo bei 2 MP sensorius portretams. Jau žinoma ir tai, jog „Red Magic 8 Pro“ pasiūlys „Bluetooth 5.2“ bei 5G ryšio technologijas, tačiau pagrindinės išmaniojo telefono specifikacijos išlieka nežinomos.

Kaip jau minėjome, šio išmaniojo telefono pristatymas įvyks jau gruodžio 26 dieną, 09:00 val. Lietuvos laiku. Visą informaciją iš ZTE spaudos konferencijos rasite ir mūsų portale.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas