Telefonai

„Apple“ gali imtis netikėtų veiksmų: vienoje šalyje „iPhone“ telefonai gali likti be dviejų pagrindinių programėlių

Gali būti, kad netrukus „Apple“ planuoja pašalinti dvi pagrindines savo „iPhone“ funkcijas JK. Bendrovės „iMessage“ ir „FaceTime“ platformos regione gali būti išjungtos dėl nuolatinės reguliavimo problemos.

„Apple“ gali imtis netikėtų veiksmų: vienoje šalyje „iPhone“ telefonai gali likti be dviejų pagrindinių programėlių

Kupertine įsikūręs milžinas prieštarauja naujam interneto saugos įstatymo projektui, panašiai kaip „WhatsApp“ ir „Signal“. Nežinantiems - JK vyriausybė planuoja pristatyti internetinės saugos įstatymo projektą, kuris reglamentuos pranešimų siuntimo paslaugas. Kitaip tariant, vyriausybė iš esmės galės stebėti jūsų pranešimus, kad aptiktų vaikų seksualinio išnaudojimo ir kitą neteisėtą turinį.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Saugos internete įstatymo projektas taip pat nori pasiekti visapusišku šifravimu pagrįstus pranešimus. Šis įstatymo projektas jau sulaukė kritikos iš „WhatsApp“ ir „Signal“, kurie taip pat pašalino savo paslaugas iš šalies.

Dabar atrodo, kad „Apple“ irgi atsisakys „iMessage“ ir „FaceTime“ paslaugų, nes atsisako atlikti specialių pakeitimus vienoje šalyje, galinčių turėti įtakos jos saugos funkcijoms. Jei įstatymo projektas įsigalios, tai bus didžiausia grėsmė JK piliečių duomenų saugumui ir privatumui.

Šiuo metu dėl saugos internete įstatymo galioja 8 savaičių konsultacijų laikotarpis. Technologijos įmonės, tokios kaip „Apple“, tikisi, kad vyriausybė atsižvelgs į jų atsiliepimus ir peržiūrės įstatymo projektą. Tad laukite, kol mes pateiksime atnaujinimus, kai bus gauta papildomos informacijos šiuo klausimu.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas