Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Apple“ imsis pokyčių: kitąmet pasirodantys „iPhone 14“ gali nustebinti daugelį

„Apple“ imsis pokyčių: kitąmet pasirodantys „iPhone 14“ gali nustebinti daugelį

Leonardas Sindaravičius

2021-09-29, 10:15

Vos prieš kelias dienas parduotuves pasiekė „iPhone 13“, o tai reiškia ne tik naujos „iPhone“ eros pradžią, bet ir tai, jog atėjo laikas spekuliacijoms apie kitą „Apple“ žingsnį. Internete ima sklisti vizualizacijos ir teorijos (į kurias nederėtų žiūrėti rimtu žvilgsniu) apie kitąmet pasirodysiančią „iPhone 14“ išmaniųjų telefonų liniją. Vienas iš analitikų - kinų kilmės Ming-Chi Kuo - spėja, jog 2022-aisiais „Apple“ pagaliau atsikratys milžiniškos iškyšos ekrano viršuje ir pakeis ją „skyle“ kamerai.

Taip pat manoma, jog Silicio Slėnio lyderė vietoje „Face ID“ ims naudoti telefono šone įmontuotą pirštų atspaudų skaitytuvą, o galinėje dalyje esantis kameros modulis nebus išsikišęs - „iPhone“ kameros nebuvo lygios su korpusu nuo penktosios šių įrenginių kartos.

Apple iPhone 13 mini 128GB Blue (Mėlynas)

Manoma, kad visi „iPhone 14“ modeliai (net pigiausios jų versijos) turės 120Hz dažnio LTPO OLED ekranus. Ming-Chi Kuo manymu technologijų milžinė padidins ir megapikselių skaičių savo naudojamuose sensoriuose - tikimasi šuolio nuo dabar naudojamų 12MP iki net 48MP modulių.

2021-iPhone-SE-2

Vienos didžiausių pasaulyje naujienų agentūrų „Bloomberg“ atstovas Mark Gurman taip pat teigė, jog „Apple“ ruošia naują biudžetinį išmanųjį telefoną - „iPhone SE“ įpėdinis turėtų pasirodyti kitų metų pirmoje pusėje. Šis, tikėtina, išlaikys senąją stilistiką ir vis dar turės įprastą LCD ekraną, tačiau pagaliau įgys 5G ryšio palaikymą - šiuo metu „iPhone SE“ yra vienintelis „Apple“ siūlomas 4G telefonas..

Apple iPhone 13 128GB Pink (Rožinis)

Spekuliacijos apie „iPhone mini“ panaikinimą išlieka - analitikų manymu, 2022-aisiais jį pakeis „iPhone 14 Max“ modelis. Tai reiškia, kad išliks tik du „iPhone“ dydžiai - 6.1” ir 6.7”, kurių abu turės įprastą bei Pro konfigūracijas.

Iki oficialių naujienų apie „iPhone 14“ teks palūkėti dar visus metus ir, ko gero, nė pati kompanija dar nežino, ką į rinką atneš sekanti populiariausių išmaniųjų telefonų karta.

Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite (Juodas)

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Apple

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas