Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Apple“ naujovė sulaukia vis daugiau konkurencijos: savo sprendimą ruošia ir dar vienas Kinijos gamintojas

„Apple“ naujovė sulaukia vis daugiau konkurencijos: savo sprendimą ruošia ir dar vienas Kinijos gamintojas

Lukas Snarskis

2021-08-22, 09:00

Išmaniųjų telefonų gamintojai, dirbantys su„Android“ operacine sistema, jau kuris laikas tyrinėja ir išbando belaidžio įkrovimo technologijas. Tuo tarpu JAV išmaniųjų technologijų gamintoja „Apple“ jau praėjusiais metais nusprendė pasirinkti alternatyvų kelią bei pristatė „iPhone 12“ seriją, kartu su magnetine belaidžio įkrovimo technologija, pavadinta „MagSafe“.

Šios technologijos veikimo principas ganėtinai paprastas – naujųjų „iPhone 12“ telefonų nugarėlėje yra specialūs magnetai, kurie leidžia prisitvirtinti „MagSafe“ įkrovikliui bei taip įkrauti įrenginį su 15W belaidžio įkrovimo technologija. Žinoma, įkrovimo greitis nėra tikrai įspūdingas, tačiau reiktų nepamiršti, kad „Android“ išmaniuosius telefonus gaminančios bendrovės tik dabar pradeda eksperimentuoti su šiuo techniniu sprendimu.

Apple iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue (Mėlynas)

Magsafe

Kiek anksčiau šį mėnesį, „Realme“ pristatė „MagDart“ magnetinio belaidžio įkrovimo technologiją. Dabar savo sprendimą ketina pristatyti ir „Oppo“, kuri yra tėvynainė „Realme“ kompanija, kuri ruošia savo kurtą įkrovimo technologiją, pavadinimu „MagVOOC“.

„Oppo“ visai neseniai užpildė dokumentus „MagVOOC“ įkrovimo prekės ženklo registravimui, nurodantį bendrovės ketinimus tyrinėti šią technologiją kur kas plačiau. Deja, prekių ženklų sąrašas išsamiai neatskleidžia platesnės informacijos apie įkrovimo mechanizmą. Atsižvelgiant į tai, galime tikėtis, kad jis bus gana panašus į tai, ką šiuo metu siūlo „Realme“.

Apple iPhone 12 mini 64GB Black (Juodas)

Magvooc

Kitaip tariant, „Oppo“ galėtų pristatyti „MagVOOC“ su 50W ir 15W magnetinio įkrovimo greičiu. Bendrovė taip pat galėtų pristatyti specialius įkrovimo įrenginius su tokia pat technologija. Puikus pavyzdys būtų „Realme“, kuri pristatė „Realme Flash“ kaip pirmąjį ir vienintelį „Android“ išmanųjį telefoną su magnetiniu belaidžiu įkrovimu.

Dar nėra visiškai aišku, ko galime tikėtis iš būsimo „Oppo“ išmaniojo telefono, galbūt jį išvysime kaip atskirą telefonų seriją , kaip ir anksčiau aptartas „Realme Flash“. Šiuo metu „Flash“ modelį galima sujungti su 50W „MagDart“ įkrovikliu ir tokiu būdu įkrauti telefono bateriją. Pasak bendrovės, greitasis įkroviklis turi galimybę įkrauti 4500 mAh talpos bateriją iki 20 procentų ribos vos per penkias minutes, o pilnas įkrovimas trunka maždaug valandą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas