Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Apple“ oficialiai pakvietė į pavasarinį renginį: laukiama daug naujų produktų

„Apple“ oficialiai pakvietė į pavasarinį renginį: laukiama daug naujų produktų

Justas Stasiulaitis

2021-04-14, 12:20

„Apple” vakar netikėtai paskelbė apie pirmąjį šių metų produktų pristatymo renginį, kuris vyks balandžio 20 d. Jis, kaip ir visos praėjusių metų konferencijos, bus visiškai virtualus. Manoma, jog tą dieną „Apple" greičiausiai pristatys naujus „iPad Pro" modelius, „AirTag” daiktų sekiklius ir dar kelis mažesnės svarbos produktus. Renginys bus tiesiogiai transliuojamas iš kompanijos centrinės būstinės, vadinamos „Apple Park”.

Apple-Spring-Loaded-Event-wallpaper-AR72014-idownloadblo-April-20th-mock-up

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Primename, kad bendrovė surengė tris konferencijas per tris praėjusio rudens mėnesius (rugsėjį, spalį ir lapkritį), o balandžio renginys bus pirmasis „Apple” pristatymas šiemet. Tai tęsia pavasarinę „Apple” naujienų tradiciją - 2019 m. „Steve Jobs teatru” vadinamoje salėje amerikiečių milžinė surengė renginį, kuriame pristatė naujas paslaugas, tokias kaip „Apple Card” kreditinė kortelę, „Apple Arcade” žaidimų prenumerata ir „Apple TV +” vaizdo turinio transliavimo platforma. Praėjusiais metais „Apple" dėl pandeminės situacijos nusprendė praleisti kovo mėnesio renginį, išleisdama viso labo kuklų pranešimą spaudai, kuriame buvo pristatyti naujieji „iPad Pro", „Magic Keyboard" ir „MacBook Air", o balandžio mėnesį tas pats padaryta ir su antrosios kartos „iPhone SE".

apple-spring-loaded

Kaip jau minėjome, „Apple" renginys bus tiesiogiai transliuojamas „Apple" svetainėje, „Apple TV" platformoje ir „YouTube”. Papildomai apie tai priminsime artėjant pristatymo datai.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas