Telefonai

„Apple“ planuoja pokyčius, kurie palies europiečius: netrukus įvyks ilgai lauktas dalykas, tačiau tai palies ne visus

Daugelis „iPhone“ vartotojų jau seniai prašė galimybės įkelti turinį į savo įrenginius iš trečiųjų šalių šaltinių. Dabar atrodo, kad ši galimybė „iPhone“ iš tikrųjų gali būti įjungta, bet ne visur.

„Apple“ planuoja pokyčius, kurie palies europiečius: netrukus įvyks ilgai lauktas dalykas, tačiau tai palies ne visus

ES priėmus reglamentą dėl įkroviklių lizdų standartizavimo, kiekvienas mobilusis telefonas šalių narių rinkose turės atitikti šią taisyklę. Žinoma, didžiausias priešininkas yra „Apple“ ir jos užsispyrimas dėl „Lightning“ lizdo.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Kita vertus, matėme, kad bendrovė neseniai pradėjo siųsti signalus, kad gali paklusti ES reglamentams. Tai nebūtinai reiškia, kad „iPhone 15“ bus su USB-C lizdu, kadangi ES Komisija nustatė terminą iki 2024 m., tačiau analitikai mano, kad „Apple“ tai padarys anksčiau.

Persikelkime toliau - ES pateikė naują prašymą „Apple“. Kad rinka būtų kuo sąžiningesnė, „App Store“ netrukus gali sulaukti konkurencijos. Visų pirma, ES reikalauja, kad „Apple“ leistų kitoms programų parduotuvėms pasiekti „iPhone“. Ir tai gali reikšti įkėlimą iš trečiųjų šalių šaltinių į „iPhone“.

Geros žinios dabar ateina iš JAV. „iMore“ praneša, kad „Apple“ programinės įrangos vadovas Craigas Federighi buvo televizijos interviu svečias, o žurnalistų paklaustas, ar jie leis „iPhone“ turinio įkėlimą iš trečiųjų šalių šaltinių, jis atsakė, kad „Apple“ glaudžiai bendradarbiauja su ES, kad laikytųsi reglamentų.

Dabar tai galima suprasti kaip pripažinimą, kad „Apple“ iš tikrųjų tam tikru momentu įgalins „iPhone“ turinio įkėlimą iš trečiųjų šalių, bent jau ES. Tačiau neaišku, ar bus tai taikoma visam pasauliui, nes taisyklės ne visur vienodos.

„Apple“ yra gerai žinoma reglamentų reikalavimų nepaisymu. Tačiau kai kalbama apie rimtesnį poveikį jos verslui, ji prisitaiko. Geriausias pavyzdys – jau minėtas USB-C lizdas, taip pat licencija verslui Kinijoje, turint omenyje, kad ten net griežtesnės taisyklės nei ES.

Taigi gali lengvai atsitikti taip, kad „iPhone“ turinio įkėlimas iš trečiųjų šalių bus įjungtas tik ES, nes tai galima padaryti naudojant programinę įrangą. Skirtingai nuo USB-C lizdo, kuris turėtų būti fiziškai įdėtas tik vienoje rinkoje. Kaip seksis su turinių iš trečiųjų šalių kituose regionuose, kol kas nežinoma.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas