Telefonai

„Apple“ problemos niekaip nesibaigia: kompanija ir vėl turi bėdų dėl telefonų lėtinimo

„Apple“ gali susidurti su dar vienu ieškiniu dėl tikslingo „iPhone 6“ ir „6s“ lėtinimo, dar žinomo kaip „Batterygate“.

„Apple“ problemos niekaip nesibaigia: kompanija ir vėl turi bėdų dėl telefonų lėtinimo

Nagrinėjamo ieškinio vertė yra 1,6 milijardo svarų sterlingų ir jį pateikė Justinas Gutmannas JK gyvenančių vartotojų, paveiktų Apple „iPhone 6“ ir „iPhone 6s“ „lėtinimo“, vardu. Gutmanno advokatai teigia, kad „Apple“ nuslėpė problemas, susijusias su senesnių „iPhone“ baterijomis, apribodama našumą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Apple“ bando stabdyti ieškinį, kreipdamasi į Londono tribunolą. Cupertino advokatai tvirtina, kad ieškinys „neturi pagrindo“ ir kad tik nedaugelis senų „iPhone“ baterijų turi defektų, kurias „Apple“ pasiūlė nemokamai pakeisti.

Gutmanno advokatai nurodo „Apple“ 2020 m. susitarimą dėl kolektyvinio ieškinio JAV kaip įrodymą, kad „Apple“ buvo kalta dėl „iPhone“ lėtinimo.

Iš savo pusės, „Apple“ atkreipė dėmesį į viešą atsiprašymą, kurį ji paskelbė 2017 m., ir dėl to siūlomus pigesnius baterijų keitimus.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas