„Apple“ ruošia revoliucinį sprendimą „iPhone“ telefonams: kuriama nauja baterijų technologija, kuri turėtų patikti daugeliui telefonų naudotojų

JAV technologijų milžinė „Apple“ yra vienas didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų pasaulyje. Bendrovė kasmet pristato naujus „iPhone“ įrenginius, tačiau dažnai susilaukia kritikos dėl mažo inovacijų kiekio. Panašu, jog kompanija yra pasiruošusi užtildyti net ir didžiausius kritikus.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Apple“ ruošia revoliucinį sprendimą „iPhone“ telefonams: kuriama nauja baterijų technologija, kuri turėtų patikti daugeliui telefonų naudotojų

Daugelį gamybos darbų „Apple“ patiki kitoms bendrovėms, kurios dirba pagal pasirašytas sutartis. Nepaisant to, JAV bendrovė stengiasi atlikti kuo daugiau projektavimo bei inžinerijos darbų pati. Pastaruoju metu kompanijos mokslinių tyrimų ir plėtros centruose kuriamas naujas „iPhone“ komponentas.

Remiantis „ETnews“ pateikiama informacija, „Apple“ jau kuris laikas ruošia naujos kartos baterijos, kurios būtų naudojamos „iPhone“ išmaniuose telefonuose. Pranešime užsimenama, jog kompanija eksperimentuoja su naujomis katodų medžiagomis - nikeliu, kobaltu, manganu ir aliuminiu.

Taikant naująjį metodą būtų galima gerokai padidinti silicio kiekį akumuliatoriuose. Didžiausia problema, su kuria susiduria JAV technologijų milžinė, yra ta, jog silicis plečiasi, kuomet įkrovimo metu didėja baterijos temperatūra. Kaip bebūtų, skelbiama, jog „Apple“ jau rodo būdą kaip bent dalinai išspręsti šią problemą.

Verta paminėti ir tai, jog naujasis katodų mišinys žada didesnį baterijos tankį, kas reiškia, jog „Apple“ galės pasiūlyti didesnę akumuliatoriaus talpą, išlaikant tą patį tūrį, ir greitesnį įkrovimą. Technologijų milžinė tikriausiai naudos anglies nanovamzdelius (CNT) kaip laidžias medžiagas, kurios dar labiau padidins akumuliatoriaus našumą.

Pirmieji „Apple“ išmanieji telefonai, kurie naudotų naujos kartos baterijas turėtų debiutuoti jau 2025 metais. Akivaizdu, jog JAV technologijų milžinė prie šio sprendimo dirba jau kuris laikas ir pats kūrimo procesas yra gerokai pažengęs į priekį.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas