Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Apple“ užsiminė apie revoliucinį produktą: po kelių mėnesių pristatys išmaniuosius akinius

„Apple“ užsiminė apie revoliucinį produktą: po kelių mėnesių pristatys išmaniuosius akinius

Leonardas Sindaravičius

2021-03-31, 16:30

Gali būti, kad „Apple“ pagaliau yra pasirengusi kalbėti apie gandais apipintus papildytos realybės akinius - ar bent taip galime spėlioti pamatę kvietimą į šių metų „WWDC“ (Worldwide Developers Conference). Konferencija sugrįš birželio 7-ąją ir vyks tik internetu, tačiau smalsumą sukelia paveikslėliai, kuriais „Apple“ pasirinko anonsuoti renginį.

Kompanija pristatė keletą paveikslėlių, kuriuose matomas „Memoji“ asmuo, su nuostaba žiūrintis į „MacBook Air“. Visuose paveikslėliuose asmuo dėvi akinius, kuriuose nuo kompiuterio ekrano atsispindi įvairios aplikacijos. Iš pirmo žvilgsnio atrodo nieko ypatingo, tačiau pažiūrėjus į vaizdus ilgiau kyla klausimas - galbūt akiniai patys generuoja aplikacijų vaizdą ant lęšių?

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Gandai, kad technologijų milžinė dirba ties papildytos ir virtualios realybės įranga, sklando jau ne vienerius metus. Žinomas „Apple“ analitikas Ming-Chi Kuo drąsiai teigia, kad pirmi šio rinkos segmento prietaisai naudotojus pasieks jau kitąmet - juose bus integruoti „Sony“ OLED ekranai, o produktų kaina sieks apie tūkstantį JAV dolerių.

Žinoma, galbūt mūsų lūkesčiai per aukšti - „WWDC 2021“ vaizdai taip pat yra lyg užuomina į praėjusio lapkričio renginį, kuomet buvo pristatyti pirmieji „ARM“ lustais veikiantys „MacBook“ kompiuteriai. Per pranešimą Craig Federighi atidarė „MacBook Air“ ir ryškios ekrano spalvos apšvietė jo veidą.

04ydLKqnhkZBjVozpNFQBNN-2.fit_lim.size_768x

Tačiau sunku atsikratyti minties, kad birželio „WWDC“ gali būti pristatyti ir išmanūs akiniai - tai netgi atrodo logiška. Išankstinis paskelbimas apie tokio tipo produktą paskatintų trečiųjų šalių kūrėjus kurti programinę įrangą, skirtą naujam produktui. Konferencija vyks nuo birželio 7-osios iki 11-osios, o dalyvauti galės kiekvienas norintis - virtualiai.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas