Artėja eros pabaiga? „iPhone“ gali atsisakyti fizinių SIM kortelių

Artėja eros pabaiga? „iPhone“ gali atsisakyti fizinių SIM kortelių

Leonardas Sindaravičius

Tai, kad „Apple“ žada atsisakyti fizinių SIM kortelių nėra visiškai nauja informacija - ankstesni gandai sufleravo, jog kompanija pereis prie išskirtinai eSIM įrenginių produkcijos 2023-aisiais su „iPhone 15“. Netrukus po šios informacijos paplitimo, tinklaraštis „MacRumors“ atskleidė, kad technologijų milžinė jau derasi su didžiaisiais JAV tinklo tiekėjais dėl platesnio eSIM naudojimo - esą pirmieji „Apple“ eSIM telefonai gali pasirodyti jau 2022-ųjų rugsėjį. Informaciją patvirtino ir patikimas „Apple“ naujienų tekintojas, „Twitter“ vartotojas @dylandkt.

iphone20ekranas

Fizinės SIM kortelės panaikinimas sukuria savotišką pranašumą - kompanijai nebereikės rūpintis išimamais kortelių laikikliais ir integruotais skaitytuvais, ko pasekoje įrenginių viduje atsiras daugiau vietos kietiems komponentams. Prie to paties, jungties panaikinimas padės užtikrinti, kad į telefono vidų nepateks dulkės bei skysčiai.

Apple iPhone 11 64GB Black (Juodas)

Per pastaruosius keletą metų „Apple“ jau spėjo atsisakyti ausinių jungties bei pritaikė „MagSafe“ technologiją aksesuarams. SIM kortelių atsisakymas būtų logiškas sekantis žingsnis link jokių jungčių neturinčio „iPhone“ - tikriausiai būtent tokius telefonus ir pamatysime po keleto metų.

iphone201120pro20max_2021-04-26-213747

Pastarosios kelios „iPhone“ kartos jau gali palaikyti eSIM - virtualios identifikacijos kortelės gali būti naudojamos norint naudoti įrenginį su dviem skirtingomis SIM kortelėmis, kurių viena gali būti fizinė nanoSIM. Kai kurie Kinijos rinkai skirti „iPhone“ modeliai gaminami su dviem nanoSIM lizdais.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Apple

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas