Artėja ir „Apple“ naujienų pristatymas: sulauksime naujo „iPhone“ modelio bei planšetės

Artėja ir „Apple“ naujienų pristatymas: sulauksime naujo „iPhone“ modelio bei planšetės

Lukas Snarskis

JAV technologijų milžinė „Apple“ šiemet ketina pristatyti naują „iPhone SE“ serijos modelį, kuris turėtų būti pažymėtas pliuso ženkliuku. Pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie šį naują išmanųjį telefoną, o visai neseniai jis buvo aptiktas ir EEC reguliavimo duomenų bazėje.

Naujausia informacija atskleidžia ne tik tai, jog artėja „iPhone SE+ 5G“ modelio pristatymas, tačiau tuo pačiu gali būti pristatyta ir naujoji „iPad Air“ planšetė. Rusijos rinkos sertifikavimo tarnybos informacija atskleidžia, jog galime sulaukti trijų skirtingų „SE+ 5G“ modelio versijų, o tarp įrašų randami ir net 9 planšetės serijos numeriai.

Apple iPhone SE 2020 64GB Red (Raudonas)

Apple-ECC

Dar prieš keletą dienų buvo pasirodę pirmieji pranešimai, kad „Apple“ abu šiuos įrenginius gali pristatyti to paties renginio metu. Deja, tačiau kol kas išlieka nežinoma kada tai galėtų įvykti. Ir nors pristatymo data nėra žinoma, bet kai kurios abiejų įrenginių specifikacijos jau yra žinomos.

Apple-ECC-2

Pranešama, kad „Apple iPad Air“ turėtų pasižymėti 10,9 colių įstrižainės ekranu, kuris vis dar turės ganėtinai didelius rėmelius, o apatinėje dalyje ir „Touch ID“ namų mygtuką. Šios planšetės veikimą palaikys „A15 Bionic“ procesorius, priekinėje dalyje rasime 12 MP kamerą. Jau žinoma ir tai, jog šis produktas turės 5G ryšio palaikymo galimybę bei pirkėjams bus prieinamas sidabrinės, žalios, auksinės ir mėlynos spalvų.

Apple iPhone SE 2020 64GB Black (Juodas)

naujieji-iphone-se-puiki-proga-atsinaujinti-senu-apple-telefonu-turetojams

Kalbant apie „iPhone SE+ 5G“ – dizaino pokyčių čia taip nerasime. Išmanusis telefonas ir toliau išliks su tuo pačiu, senoviniu, „Apple“ telefonų dizainu. Šis modelis turės 4,7 colių įstrižainės ekraną, o apatinėje kraštinėje – namų mygtukas su „Touch ID“. Vienas didžiausių pasikeitimų – tai „A15 Bionic“ procesorius, kuris naudojamas „iPhone 13“ serijos įrenginiuose, o taip pat ir 5G ryšio palaikymo galimybė.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas