Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Artėja įspūdingo „Xiaomi“ flagmano pristatymas: inovatyvios technologijos ir greičiausias įkrovimas pasaulyje

Artėja įspūdingo „Xiaomi“ flagmano pristatymas: inovatyvios technologijos ir greičiausias įkrovimas pasaulyje

Lukas Snarskis

2021-06-24, 10:10

Kinijos kompanija „Xiaomi“ ne taip jau seniai pristatė pirmąjį savo sulenkiamą išmanųjį telefoną „Mi Mix Fold“, kuris, akivaizdu, priskirtas legendiniai „Mi Mix“ serijai. Iki pasirodant šiam flagmanui, internete sklandė įvairiausi gandai apie „Mi Mix 4“ modelį, tačiau jis iki šiol taip ir nebuvo pristatytas. Tačiau panašu, kad tokio įrenginio mes dar sulauksime.

Internete jau kuris laikas netyla kalbos apie „Xiaomi Mi Mix 4“ ir panašu, kad šio flagmano pristatymas turėtų įvykti jau artimiausiu metu. Šįsyk, pasirodė informacija apie įrenginio įkrovimo galimybes. Šaltiniai Kinijoje praneša, jog „Mi Mix 4“ turėtų naudoti BM58 baterijas su 5000 mAh talpa.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Xiaomi-Mi-MIX-4_2021-06-11-085414_jnjh

Skelbiama, jog naujasis „Xiaomi“ flagmanas palaikys 120W greitojo įkrovimo galimybę, o taip pat ir 80W belaidį įkrovimą. Jeigu visa ši informacija pasitvirtintų, tai „Mi Mix 4“ taptų greičiausią įkrovimo technologiją palaikantis aukščiausios klasės telefonas. Tikėtina, kad šiame modelyje bus panaudotos dvi baterijos, kurių kiekviena pasižymės 2500 mAh talpa.

Screenshot-2021-06-24-at-08.29.13

Kiek anksčiau buvo skelbiama, jog „Xiaomi“ flagmanas taip pat turės po ekranu įmontuotą asmenukių kamerą, tačiau kol kas nėra žinoma kokiomis savybėmis ji pasižymėtų. Verta paminėti ir tai, kad gandai apie „Xiaomi Mi Mix 4“ sklando dar nuo praėjusių metų. Tuomet buvo kalbama, kad flagmanas turėtų pasižymėti 2K raiškos ekranu su 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Kai kurie šaltiniai mini ir 144 Hz dažnį.

Ne ką mažiau įspūdingos turėtų būti ir nugarėlėje esančios kameros, kurių pagrindinė galimai turės net 150 MP raiškos vaizdo jutiklį. Greta turėtų būti įmontuota 40 MP raiškos itin plataus kampo kamera, 20 MP makro bei teleobjektyvas su 20x optiniu priartinimu, o visą šitą kombinaciją papildys ir gylio jutiklis.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kostas

Niekam neidomus tie jusu nereiksmingi atnaujinimai.. O xiomi operacinė sistema lūžta kasdien... Uz dyką neimciau...

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas