Artėjama link amžinos telefonų problemos sprendimo: „Samsung“ ir IBM pristatė sprendimą, kuris pasiūlys tai ko dar nesame regėję

Artėjama link amžinos telefonų problemos sprendimo: „Samsung“ ir IBM pristatė sprendimą, kuris pasiūlys tai ko dar nesame regėję

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-12-21, 11:29

Nuolat tobulėjantys išmanieji telefonai jau ne vienerius metus turi tą pačią problemą, kuri iki šiol nėra išspręsta – tai yra jų baterijos. Nors daugelis gamintojų jau siūlo itin greitas įkrovimo technologijas, tačiau įrenginių savininkų kasdienybė vis tiek išlieka tokia pati – mums kone kasdien reikia krauti savo telefonus. Tačiau „Samsung“ ir IBM ruošia sprendimą, kuris visą tai gali pakeisti kardinaliai.

Bendrovės pristatė naują tranzistorių sudėjimo dizainą, kuris suteiks galimybę gerokai pagerinti energijos vartojimo efektyvumą arba našumą. Naujoji architektūra išsiskirs tuo, jog tranzistoriai bus sudėlioti statmenai, o srovė per juos keliaus vertikaliai. Tokio tipo architektūra leis pasiekti didesnį komponentų tankį viename luste, lyginant su dabartiniais sprendimais rinkoje.

2ed56aca77

Dviejų technologijų milžinių teigimu, tai leis dvigubai pagerinti tokių lustų veikimą arba sunaudoti net 85 proc. mažiau energijos. Negana to, bendrovės pateikė ir keletą itin iškalbingų teiginių, kalbant apie naujosios architektūros privalumus. Teigiama, jog vieną dieną, toks sprendimas, leis telefonų gamintojams pasiūlyti įrenginius, kurių pilno įkrovimo pakaktų visai savaitei. Ir tai dar ne viskas.

„Samsung“ ir IBM yra įsitikinę, jog šis sprendimas leistų išmaniuose telefonuose atlikti itin intensyvias užduotis, kurios stipriai apkrauna įrenginius, sunaudojant žymiai mažiau energijos. Verta paminėti ir tai, kad šis sprendimas sumažintų ir įtaką aplinkai. Tokie bendrovių pareiškimai skamba itin įdomiai ir tai iš esmės galėtų išspręsti amžina telefonų problemą, kuomet nusipirkus šimtus ar tūkstančius kainuojantį įrenginį, mes turime jį krauti kiekvieną dieną.

Redmi-10X-4G-with-6.53-inch-FHD-display-Helio-G85-SoC-5020mAh-battery-announced

Deja, tačiau IBM ir „Samsung“ nepateikė jokios informacijos kada nauju dizainu aprūpinti lustai galėtų pasiekti gamintojus. Tikėtina, kad tokiam sprendimui virsti realybe gali prireikti dar bent keletos metų. Verta pastebėti ir tai, jog šios dvi bendrovės nėra vienintelės, kurios dirba prie panašių sprendimų. Pavyzdžiui, „Intel“ panašią technologiją ketina paruošti iki 2024 metų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: SamsungIBM

Komentarai

Jonas

Pasieks tik kad app mažiau optimizuos, su daugiau funkcijų paleis ir galingesnių procesorių reiks vėl

Alvydas

Jau daug metų kalbama apie ilgo veikimo baterijas ir kad seniai sukurtos bet deja deja

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas