Artėjame prie sulenkiamų telefonų revoliucijos: kitąmet pasirodantis „Samsung“ flagmanas išspręs dvi didžiausias problemas

Išmaniųjų telefonų rinkoje pokyčių vis mažėja. Jeigu anksčiau gamintojai lenktyniaudavo kameros galimybėmis, vyko ir galios ar baterijų lenktynės, tai dabar tokių iššūkių mažiau. Nepaisant to, jau kuris laikas kuriami sulenkiami išmanieji, kuriems skiriamas vis didesnis ir didesnis dėmesys.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Artėjame prie sulenkiamų telefonų revoliucijos: kitąmet pasirodantis „Samsung“ flagmanas išspręs dvi didžiausias problemas

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ yra sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinkos lyderė ir jau pristačiusi ne vieną tokio tipo įrenginį. Šiemet bendrovė pademonstravo „Galaxy Flip4“ atlenkiamą modelį, tačiau jeigu svarstote jį įsigyti – vertėtų palaukti naujesnio modelio. Remiantis naujausia informacija, jis turėtų išspręsti dvi didžiausias šiemet pristatyto varianto problemas.

Pranešama, jog naujasis „Samsung Galaxy Flip5“ turės gerokai didesnį viršelio ekraną, kurio įstrižainė turėtų padidėti iki 3,3 – 3,4 colių. Palyginimui, „Flip4“ parduodamas tik su 1,9 colių įstrižainės ekranu. Kol kas nėra žinoma ar tai suteiks ir naujų funkcijų šiam ekranui, kuris dabar yra skirtas svarbiausios informacijos atvaizdavimui. Tačiau tai ne vienintelis pasikeitimas, kuris turėtų patikti daugeliui.

„Samsung Galaxy Flip5“ turėtų naudoti naują sulenkimo mechanizmą, kuris turėtų gerokai sumažinti ekrano raukšlės dydį. Šiai dienai nėra žinoma kiek didelis bus pokytis, tačiau, akivaizdu, jog „Samsung“ juda teisinga linkme ir siekia sukurti sulenkiamą ekraną, kuris neturėtų jokių erzinančių savybių. Kol kas nėra žinoma kokius konkrečius pakeitimus atliks gamintojas, tačiau iki šio telefono pristatymo dar yra labai daug laiko.

Vertėtų paminėti ir tai, jog „Samsung“ pastaruoju metu sulaukia nemažai konkurencijos iš Kinijos bendrovių, kurios kuria panašius produktus. Tiesa, kinų siūlomi sprendimai jau dabar atrodo kiek pažangesni nei Pietų Korėjos milžinės. Panašu, kad kitąmet galime dar vienu žingsniu priartėti prie gerokai patobulintų sulenkiamų telefonų.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas