„Asus“ pristatė du žaidimų telefonus: atnaujinti „ROG Phone“ modeliai išsiskirs savo galia

„Asus“ pristatė du žaidimų telefonus: atnaujinti „ROG Phone“ modeliai išsiskirs savo galia

Lukas Snarskis

2021-08-18, 14:00

Kaip daugelis vartotojų tikriausiai žino, pastaruoju metu negalime turėti geriausios rinkoje įrangos ilgiau nei kelerius mėnesius – kažkas pranašesnio atsiranda anksčiau ar vėliau. Taigi, itin ilgai laukti nereikėjo ir jau turime naująją „ROG Phone“ serijos išmanųjį telefoną. „Asus“ prieš kelias dienas pademonstravo naujuosius „ROG Phone 5s“ modelius.

Naujieji „Asus“ žaidimų telefonai turės „Snapdragon 888+“ mikroschemų rinkinį su 3,0 GHz pagrindiniu branduoliu („Cortex-X1“), lyginant su 2,84 GHz „Phone 5“ modelyje. „AI Engine“ našumas padidėjo apie 20% ir dabar suteikia 32 TOPS (lyginant su ankstesniais 26 TOPS). Lustų rinkinys nėra vienintelis naujųjų modelių atnaujinimas, bet apie tai pakalbėsime kiek vėliau. Dabar susipažinkime su dviem išmaniųjų telefonų rinkos naujokais

Gamintojas šįsyk pristatė du modelius - tai „Asus ROG Phone 5s“ ir „ROG Phone 5s Pro“. Šį kartą neišvysime „Ultimate“ versijos, tačiau „Pro“ modelis buvo atnaujintas iki 18 GB operatyviosios (RAM) ir 512 GB atminties (UFS 3.1), tai charakteristikos, kurios buvo pagrindiniai „Ultimate“ modelio bruožai. Naujasis „Pro“ modelis taip pat gavo PMOLED tipo ekraną galinėje telefono dalyje („Ultimate“ versija turėjo nespalvotą ekraną).

Jei 18 GB RAM ir 512 GB atminties versija atrodo kiek per ambicingas pirkinys, tokių vartotojų dėmesiui bus pasiūlyta keletą kitų „Asus ROG Phone 5s“ konfigūracijos. Versijos prasideda nuo 8 GB RAM ir 128 GB atminties, toliau seks 12 GB RAM ir 256 GB atminties versija bei 16 GB RAM ir 256 GB atminties turinti konfigūracija. Verta pastebėti, kad nė vienas modelis neturi „microSD“ kortelei skirto lizdo, tačiau bus palaikomi NTFS formato išoriniai USB įrenginiai.

Kaip ir anksčiau, įprasto modelio nugarėlėje nerasime ekrano, tik RGB apšviestą „Republic of Gamers“ logotipą. Tuo tarpu, „Pro“ modelio ant galinio dangtelio turi du lietimu valdomus jutiklius, kuriuos bus galima naudoti kaip žaidimų valdiklius. Tačiau įprastas „Phone 5s“ telefonas vis dar turės ultragarsinius „AirTrigger 5“ mygtukus ant įrenginio korpuso.

Atnaujinto modelio ekranas išliks 6,78 colio įstrižainės su „Super AMOLED“ skydeliu, 1080p+ raiška ir 144 Hz atnaujinimo dažniu (ir tik 1 ms atsako laiku). Ekranas taip pat palaiko HDR10+ ir apima beveik 151 proc. sRGB ir 111 proc. DCI-P3 spalvų spektrą.

Nuo ankstesnės „ROG Phone 5“ serijos ekranas nepasikeitė, kaip ir jo dizainas. Svarbiausi pasikeitimai yra 6000 mAh talpos baterija su 65 W laidiniu greitu įkrovimu, šoninė jungtis su USB 3.1 Gen2 greičiu, „DisplayPort 1.4“. Apačioje taip pat rasime įprastą 3.5 mm ausinių lizdą, tačiau jis yra uždengiamas laikant telefoną horizontaliai. Visgi, tam galima bus naudoti „AeroActive Cooler 5“ priedą (kuris be aušinimo ventiliatoriaus taip pat prideda du papildomus mygtukus ir 3.5 mm ausinių jungtį).

Turime atkreipti dėmesį, kad tik „Asus ROG Phone 5s Pro“ yra komplektuojamas su aušintuvu, o „Phone 5s“ – tik su 65 W įkrovikliu ir „Aero“ dėklu. Aušintuvas įprastai parduodamas už 70 JAV dolerių.

Kalbant apie priedus, „Phone 5s“ modeliai yra suderinami su visais ankstesnės „Phone 5“ serijos priedais ir palaiko kai kuriuos senesnio „ROG Phone 3“ priedus. Šie apima „Kunai 3 Gamepad“, bet ne „TwinView Dock 3“.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas