„Bitė“ pristato kokybiškiausią skambučių technologiją: skambutį sujungs trigubai greičiau, kalbant bus galima naudotis sparčiu internetu

„Bitė“ pristato kokybiškiausią skambučių technologiją: skambutį sujungs trigubai greičiau, kalbant bus galima naudotis sparčiu internetu

Pranešimas spaudai

„Bitė“ klientams pristato kokybiškiausią skambučių technologiją „VoLTE“ (angl. Voice over LTE). Naujoji technologija leidžia naudotis greitu internetu kalbant telefonu, džiaugtis dar geresnės kokybės skambučiais ir net trigubai greitesniu skambučių sujungimu.

„Kokybiškiausia skambučių technologija itin aktuali dirbantiems nuotoliniu būdu, keliaujantiems, su skambučių centro specialistais bendraujantiems klientams. Nuo šiol atsiranda galimybė džiaugtis greitu 4G internetu net ir telefoninio skambučio metu“, – sako Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

Samsung Galaxy A52 Dual 128GB Black (Juodas)

Iki šiol sulaukus skambučio, interneto ryšys automatiškai persijungdavo į kitą – ankstesnės kartos 3G ryšį, kurio vidutinė sparta – mažesnė.

Nuotrauka_2022-03-15-074530_vlpq

„Nauja paslauga mūsų klientams aktyvuojama nemokamai. Tai investicijų į mūsų tinklą ir kokybės gerinimą dalis. Investicijomis siekiame, kad „Bitės“ paslaugomis besinaudojančių žmonių gyvenimas ir darbas būtų šiek tiek lengvesnis“, – teigia P. Kuisys.

Apple iPhone 11 64GB Black (Juodas)

Technologija jau aktyvuota kai kurių „Samsung“, „Nokia“ ir „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų modelių savininkams. Pirmieji „VoLTE“ skambučių privalumus išbandys klientai, naudojantys „Samsung“ „Galaxy S22“, „Galaxy S21“, „Galaxy S20“, „Galaxy Note 20“, „Galaxy Note 10“ serijos modelius, taip pat „Galaxy Z Fold 2 5G“, „Galaxy Z Flip“, „Galaxy Z Flip 5G“, „Galaxy Z Fold 3“, „Galaxy Z Fold 2 5G“, „Galaxy Z Flip“, „Galaxy Z Flip 5G“, „Galaxy Z Flip 3“, „Galaxy A52“ serijos, „Galaxy A72“, „Galaxy A42 5G“ išmaniuosius telefonus. Taip pat ir „Galaxy S10“ serijos išmaniuosiuose, kuriuose įdiegta naujausia „Android“ operacinė sistema. Pažangią skambučių technologiją išbandyti gali ir „Nokia X20“, „Xiaomi 11T Pro“, „Xiaomi 11T“, „Xiaomi Mi 11 Lite“ savininkai.

Klientams, naudojantiems naujausią įrenginio operacinę sistemą, nieko daryti nereikia. Apie paslaugos aktyvavimą praneša telefono ekrano viršuje esantis užrašas „VoLTE“. Jei kliento įrenginys naują technologiją palaiko, tačiau ekrane minėto užrašo vis tik nemato, reikėtų atsinaujinti programinę įrangą telefone.

„Apple“ bei kitų išmaniųjų telefonų įrenginius, kurie taip pat palaiko „VoLTE“ technologiją, naujos kartos skambučių bei naršymo galimybės pasieks šiek tiek vėliau.

„VoLTE“ technologijai vystyti „Bitė“ išsirinko Švedijos gamintojo „Ericsson“ įrangą.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Dual 128GB Grey (Pilkas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Bitė
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Tomas

Telia gal ir anksčiau turi VoLte, bet už šia paslaugą pabrangino visus planus, nes už jų tipo patobulėjimą visi susimokėjo. O kur jų technologija kai nebelieka elektros? Kam tada tas VoLte reikalingas ir 5G? Kiek teko tokioje situacijoje papulti Bitės rišys dirbo, o telia, tele2 kaip ir...

Tele2

Bite planavo turėti VoLTE. 2021 pirma ketvirti bet turbut užtrūko darbai. Telia VoLTE turi nuo 2017 ketvirto ketvirčio. Tele2 kolkas neturi iš vis😀

Buves Darbuotojas

Pasidare VoLTE, kad galetu turet irgi esim apple watchams, bei pritrauktu taip is telios klientus. Apie pelna galvoja, tikrai ne apie patoguma klientui

Kakadu

Galvoja apie 3g dažnių atlaisvinimą 5g technologijai, o Volte tam ir reikalinga, kad nebebūtų skambučiai perduodami 3g ryšiu. Patogumo klientui bus ar nebus, bet galvoti kad Apple šlamštas bus toks paklausus kad milijonines investicijas atpirks - labai kvaila.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas