Dar viena naujiena iš Kinijos atkeliaus į Europą: „Vivo“ sukurtas vidutiniokas nustebins savo kaina

Kinijos kompanijos „Vivo“ dukterinė įmonė „iQOO“ prieš kelis mėnesius pademonstravo naująjį „iQOO Z3 5G“ išmanųjį telefoną. Pastarasis modelis iš pradžių buvo prieinamas tik Kinijos rinkoje, tačiau naujausia informacija rodo, kad ši naujiena netrukus turėtų pasiekti ir pasaulinius vandenis.

Prieš keletą dienų, kompanijos atstovai, pristatė šį išmanųjį telefoną Indijoje, o jo kaina siekia vos 227 eurus. Jau visai netrukus jis turėtų atkeliauti į Europą, tačiau bent jau kol kas nėra tiksliai žinoma kada „iQOO“ atstovai ketina pasiūlyti šį modelį mūsų regione.

Naujasis „iQOO Z3 5G“ pasižymi 6,58 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Žvelgiant į šio įrenginio nuotraukas, nesunku pastebėti, jog priekinėje jo dalyje rasime nedidelę, vandens lašo formos, ekrano išpjovą, kur įmontuota asmenukių kamera.

Išmanusis telefonas veikia su „Qualcomm Snapdragon 785G“ procesoriumi, o pirkėjai turi tris atminties konfigūracijų opcijas. Pigiausias modelis turi 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, kiti du variantai turės atitinkamai 6 GB arba 8 GB operatyviosios bei 128 GB vidinės talpos. „iQOO Z3 5G“ veikimą palaikys 4400 mAh talpos baterija su 55W greituoju įkrovimu.

Nors „iQOO“ išmanusis yra ganėtinai, tačiau nugarėlėje rasime tris kameras, o pagrindinė jų aprūpinta 64 MP raiškos vaizdo jutikliu. Greta rasime 8 MP plataus kampo sensorių bei 2 MP makro kamerą. „iQOO Z3 5G“ priekinėje dalyje turi 16 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą asmenukių kamerą. Verta paminėti ir tai, jog šis įrenginys turi šoninėje briaunoje įmontuotą pirštų antspaudų jutiklį, o gamintojas nepamiršo ir melomanų, todėl įmontavo ausinių lizdą.

Kaip jau minėjome, šis išmanusis telefonas kainuoja maždaug 227 eurus, o jo pristatymas Europoje turėtų įvykti jau visai netrukus. Pirkėjai galės pasirinkti iš trijų skirtingų spalvų – juodos, mėlynos arba sidabrinės.


Kol kas komentarų nėra.