Dar vienas nerimo signalas „OnePlus“ gerbėjams: naujasis telefonas ir toliau sproginėja

Dar vienas nerimo signalas „OnePlus“ gerbėjams: naujasis telefonas ir toliau sproginėja

Lukas Snarskis

2021-08-12, 09:25

Praėjusį mėnesį, po ilgos reklaminės kampanijos, „OnePlus“ pagaliau pristatė naująjį „OnePlus Nord 2“. Išmanusis telefonas pasiekė Europos ir Indijos rinkas, o vienas iš didžiausių pokyčių yra tai, kad tai pirmasis bendrovės produktas su „MediaTek“ procesoriumi.

„OnePlus Nord 2“ modelis turi „MediaTek Dimensity 1200 AI“ – specialią pritaikytą lusto versiją. Įrenginyje taip pat yra 4500 mAh talpos baterija su 65 W greito įkrovimo palaikymu. Nuo pat pristatymo išmanusis sulaukė nemažo susidomėjimo, tačiau dabar jį apgaubė ir kiek kitokio dėmesio banga.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Šis išmanusis įrenginys sprogo vos per pirmąją jo įsigijimo savaitę. Sprogstantys išmanieji telefonai tikrai yra didelė problema gamintojams. Numanoma, kad „OnePlus Nord 2“ gali būti problemiškas įrenginys, kaip rodo naujai pristatyta ataskaita.

OnePlus-sprogimas

„OnePlus“ bendrovė jau ištyrė pirmąjį incidentą ir nustatė, kad prietaisas sprogo dėl išorinių veiksnių, o ne dėl kokių nors gamybos ar gaminio problemų. Tačiau dabar mus pasiekė dar vienas incidentas, kurio metu jau kitas vartotojas teigia, kad jo „OnePlus Nord 2“ paprasčiausiai sprogo. „Twitter“ vartotojas Shubham Srivastava atskleidė, kad „OnePlus Nord 2“, kurį jis nupirko savo tėvui, taip pat sprogo. Visgi, būtų verta paminėti, kad minėtasis vartotojas neįkėlė jokių tariamai sprogusio įrenginio nuotraukų.

Tačiau S.Srivastava taip pat teigia, kad jo tėvas, kuris yra vyriausybės pareigūnas, yra saugus ir sprogimas jokios papildomos žalos nepadarė. Visgi, pažymima, kad pastarojo tėvas patyrė didelį stresą dėl galimai sprogusio prietaiso. „OnePlus“ kol kas šios situacijos nekomentuoja.

chamada-oneplus-nord-2-explode-em-bolsa-de-mulher-indiana-1024x576

„OnePlus Nord 2“ sprogimas negali būti susijęs tik su išorinėmis aplinkybėmis Kaip jau minėta, tai yra antrasis šio įrenginio sprogimo atvejis. Prieš porą dienų „Twitter“ vartotojas teigė, kad jo žmonos „OnePlus Nord 2“, kuris buvo vos penkių dienų senumo, sprogo jos krepšyje, kol ši važiavo dviračiu. Teigiama, kad auka patyrė avariją bei stipriai nukentėjo.

Visgi, šiuo atveju vartotojas pasidalino nuotrauka, kurioje aiškiai matomas prietaiso galinis skydelis ir ekranas. Viename iš vaizdų taip pat matomas apsauginis ličio jonų maišelis, kuris, regis, sprogo iš vidaus. Jei paaiškės, kad antrasis atvejis yra tiesa, „OnePlus Nord 2“ sprogimų nebus galima nurašyti kaip pavienių atvejų, o galimos jų priežastys, greičiausiai, bus susijusios ne tik su išorinėmis aplinkybėmis.

Išmaniųjų telefonų sprogimas nėra neįprasti reiškiniai. Mes dažnai matome kaip kai kurie įrenginiai sprogsta dėl įvairių aplinkybių, tačiau dažnai tai susiję su akumuliatoriumi ir įkrovimu procesu. Labiausiai nuo šios problemos kentėjo „Galaxy Note 7“ įrenginys. Šie įvykiai privertė „Samsung“ atšaukti visus įrenginius ir nutraukti išmaniojo telefono gamybą dėl problemų, susijusių su buvusio flagmano baterijomis.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas