Daugėja informacijos apie naujuosius „Xiaomi 15“ serijos išmaniuosius telefonus: pasirodė dviejų modelių pagrindinės specifikacijos, aiškėja, kuo mus nustebins gamintojas

Lukas Snarskis

2024-07-09, 07:58 (atnaujinta 2024-07-09, 15:57)

0 komentarų

Kinijos technologijų milžinė „Xiaomi“ jau ruošia naujuosius „Xiaomi 15“ serijos išmaniuosius telefonus. Kaip žinia, šie įrenginiai turėtų debiutuoti šių metų pabaigoje, o tarptautinis jų debiutas įvyks tik 2025 metais. Tačiau gamintojas darbus pradeda gerokai anksčiau.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
Daugėja informacijos apie naujuosius „Xiaomi 15“ serijos išmaniuosius telefonus: pasirodė dviejų modelių pagrindinės specifikacijos, aiškėja, kuo mus nustebins gamintojas

„Xiaomi 15“ serijos išmanieji telefonai turėtų veikti su rudenį pasirodančiu „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4“ procesoriumi. Teigiama, kad šį mikroschemų rinkinį naudos visi serijos įrenginiai – tai „Xiaomi 15“, „Xiaomi 15 Pro“ ir „Xiaomi 15 Ultra“.

Internete jau kuris laikas sklinda įvairiausios kalbos apie naujuosius „Xiaomi“ flagmanus, o dabar aiškėja ir pagrindinės dviejų modelių specifikacijos. Neseniai pasirodė informacija apie dar nepristatytus „Xiaomi 15“ ir „Xiaomi 15 Pro“ modelius, pažvelkime, ką. Pasiūlys šie įrenginiai.

Pranešama, jog „Xiaomi 15“ turės 6,36 colių įstrižainės ekraną su 1.5K raiška ir 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Čia bus naudojama 1 400 nitų ryškumą galinti pasiūlyti panelė. Išmanusis telefonas taip pat turės iki 16 GB operatyviosios (RAM) ir iki 1 TB vidinės atminties.

„Xiaomi“ įrenginio veikimą turėtų palaikyti 4 800 – 4 900 mAh talpos baterija su 100W greituoju įkrovimu ir 50W belaidžio įkrovimo galimybe. Nugarėlėje rasime tris kameras, o pagrindinė jų bus 50 MP raiškos, čia ketinama panaudoti „OmniVision OV50H“ sensorių. Išmanusis taip pat turės ir plataus kampo bei 3x optinį priartinimą siūlantį objektyvą. Priekinėje dalyje – 32 MP asmenukių kamera.

Kalbant apie „Xiaomi 15 Pro“, išmanusis telefonas turės 6,73 colių įstrižainės ekraną su 2K raiška. Šio ekrano maksimalus ryškumas taip pat sieks 1 400 nitų. Įrenginio veikimą palaikys 5 400 mAh talpos baterija su 120W greituoju ir 80W belaidžiu įkrovimu.

Telefono nugarėlėje turėtumėme rasti 50 MP raiškos vaizdo jutiklį naudojančią pagrindinę kamerą, o taip pat ir tokios raiškos plataus kampo bei periskopinį teleobjektyvą. Pastarasis „Xiaomi 15 Pro“ pirkėjams suteiks 3x optinio priartinimo galimybę.

Kaip jau minėjome, visi „Xiaomi 15“ serijos išmanieji telefonai turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4“ procesoriumi. „Xiaomi 15“ taip pat turės ir „Goodix“ sukurtą vieno taško ultragarsinį pirštų antspaudų atpažinimo sensorių. Ultragarsinis pirštų atspaudų atpažinimo technologija veikia skleidžiant ultragarso bangas iš po ekrano, kai prie jo prispaudžiamas pirštas. Šios bangos sąveikauja su unikaliais piršto atspaudo briaunų ir įdubų raštais.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas