Daugėja informacijos apie „Pixel 5a“ išleidimą: pasirodė pristatymo daina, o kaina privers išsižioti

Daugėja informacijos apie „Pixel 5a“ išleidimą: pasirodė pristatymo daina, o kaina privers išsižioti

Apie greitu metu pasirodantį „Google Pixel 5a“ iki šiol yra pasirodę daugybę pranešimų, įskaitant atvejus, kuomet „Google“ turėjo priekaištauti pranešimui, kuriame teigiama, kad šis įrenginys buvo išvis atšauktas. Bendrovė tuo metu teigė, kad taip nėra ir ji tikrai išvysime dar šiais metais.

Visai neseniai pasirodė nauja informacija, kurioje teigiama, jog šis išmanusis telefonas bus pristatytas jau rugpjūčio 26 dieną. Jo numanoma kaina turėtų būti 450 JAV dolerių. Kalbant apie telefono specifikacijas, greičiausiai galėsime tikėtis 6,4 colio įstrižainės ekrano, „Snapdragon 765G SoC“ lustų rinkinio, 6 GB RAM atminties ir 4650 mAh talpos baterijos. Deja, negausime belaidžio įkrovimo galimybės, o „Pixel 5a“ visi norintys galėsi įsigyti vienos spalvos – juodos.

Fotoaparatas išliks toks pats, kaip ir ankstesniame „Pixel 5“, o „Google Pixel 5a“ turės ausinių lizdą ir bus atsparus vandeniui ir dulkėms (IP67 reitingas). Pagal turimas specifikacijas labai padidėjo telefono akumuliatoriaus talpa, lyginant su „Pixel 4a 5G“, ir gana ženklus ekrano dydžio padidėjimas. Verta atkreipti dėmesį, kad mes lyginame jį su šiuo modeliu todėl, nes tai yra prasmingas sprendimas, nepaisant painios „Google“ įrenginių pavadinimų sistemos – 4a, kuris nepalaiko 5G ryšio, buvo daug mažesnis.

„Pixel 5a“ bus pristatytas tik dviejose rinkose, tai yra kur kas mažiau nei tos, kuriose bus pristatyti „Pixel 6“ ir „Google Pixel 6 Pro“ modeliai. Šios dvi rinkos yra JAV ir Japonija, kur „Google“ vadovai tikisi sulaukti nemažai dėmesio vidutinės klasės segmente. Žinoma, galime spėlioti, ar šio modelio Europoje ar Indijoje niekas nepirktų dėl esamų specifikacijų ir kainos santykio.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas