Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Draugams savo telefone esančias programėles galėsite persiųsti vieno mygtuko paspaudimu

Draugams savo telefone esančias programėles galėsite persiųsti vieno mygtuko paspaudimu

Dainius Martinkus

2021-02-19, 12:13

Kai kalba pasisuka apie informacijos dalijimąsi telefone, visi norime, kad būtų tai padaryti kuo lengviau ir nereikėtų spaudyti krūvos mygtukų. Tam tikslui buvo sukurta „Google Nearby Share“ (liet. Bedrinimas netoliese) paslauga, leidžianti keliais paspaudimas pasidalinti įvairiais failais (nuotraukomis, vaizdo medžiaga, žinutės kit.) su pasirinktais „Android“ įrenginiais. Be to, ši paslauga leidžia lengvai dalintis informacija su aplinkiniais, net jei neįjungtas Wi-Fi ar mobilūs duomenys. Vis dėlto „Google” mano, kad tokio funkcionalumo nepakanka - netrukus su aplinkiniais galėsime dalintis net ir mobiliosiomis aplikacijomis iš „Google Play“ parduotuvės.

android_nearby_share_1599664274532

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Klausiate o kaip tai padaryti? Tiesiog atsidarius „Google Play“ parduotuvę paspaudžiame „Mano programos ir žaidimai“, tada einame į skirtuką „Bendrinimas“ bei pasirenkame programėles, kuriomis norite pasidalinti - viskas. Jūsų draugui tik belieka sutikti, kad nori priimti jūsų siunčamą programėlę.

Google-Nearby-Share-b

Šį funkcionalumą jau spėjo išbandyti „9to5Google“ komanda ir liko sužavėta. Dalijimasis informacija tarp įrenginių vyksta tiesiog žaibiškai, tiesą sakant, netgi daug greičiau, nei naudojantis interneto ryšiu. Pasidalinus programėle su kitais, priimantis programėlę vartotojas gali ją iškart įsidiegti, netgi nereikia uždaryti dalijimosi lango. Tai ypač patogu, kai aplink nėra Wi-Fi ryšio arba mobilūs duomenys beveik išnaudoti, o kolegai ar draugui tiesiog būtina jūsų telefone esanti programėlė ar žaidimas. Patogumo prideda ir tai, kad įjungus šią funkciją galima pasirinkti, su kuo dalintis failais, t. y. svetimi įrenginiai jūsų telefono neaptiks.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas