Dukterinė „Vivo“ kompanija pademonstravo naujus flagmanus: aukščiausios klasės geležis bei BMW simbolika

Dukterinė „Vivo“ kompanija pademonstravo naujus flagmanus: aukščiausios klasės geležis bei BMW simbolika

Lukas Snarskis

2021-08-20, 10:20

Internete jau kuris laikas sklandė gandai apie dukterinės „Vivo“ kompanijos „iQOO“ planus pristatyti naujus išmaniuosius telefonus, o prieš keletą dienų tai pagaliau įvyko. Kinijoje oficialiai pademonstruota naujoji „iQOO 8“ išmaniųjų serija.

Greitis gali tapti ką tik paskelbtos „iQOO 8“ serijos sinonimu ir, jei „BMW M Motorsport“ prekės ženklas nebuvo akivaizdus to įrodymas, šie telefonai turi visas naujausias išmaniųjų telefonų specifikacijas. Nuo flagmanas skirto „Snapdragon 888+“ mikroschemų rinkinio iki 120 Hz atnaujinimo dažnį turinčių ekranų ir 120 W greito įkrovimo, naujieji „iQOO“ flagmanai atitinka visus 2021 metų aukščiausios klasės telefonams keliamus standartus.

„IQOO 8 Pro“ priekinę dalį puošia lenktas 6,76 colio įstrižainę turintis „Samsung E5 LTPO OLED“ ekranas su 1440p raiška ir 1–120 Hz kintamu atnaujinimo dažniu. Ekrano panelėje yra 10 bitų spalvos ir jį jau apžvelgęs „DisplayMate“ portalas įvertinoA+ balu. Įprastas „iQOO 8“ modelis surenka atkeliaus kartu su 6,56 colio įstrižainės AMOLED ekranu, pasižyminčiu FHD+ raiška ir tokiu pat puikiu 120 Hz atnaujinimo dažniu.

Galinyje telefono dalyje rasime 50 MP raiškos „Sony IMX 766“ su 23 mm ekvivalentišku laisvos formos objektyvu. Tai toks pat objektyvas, kuris taip pat yra randamas „Oppo Find X3 Pro“ ir „OnePlus Nord 2“ serijos flagmanuose.

Papildomai šiuose įrenginiuose rasime 48 MP raiškos itin platų objektyvą ir 16 MP raiškos portretinė kamera. Įprastas „iQOO 8“ modelis gaus šiek tiek mažiau įspūdingus objektyvus – 48 MP raiškos „Sony IMX598“ objektyvą, kartu su 13 MP raiškos plataus kampo objektyvu ir tokią pat raišką turinčia portretine kamera.

Naujasis „iQOO 8“ turės 4350 mAh talpos bateriją, kuri 120 W įkrovikliu turėtų visiškai išsikrauti vos per 18 minučių! „iQOO 8 Pro“ bus aprūpintas šiek tiek talpesne 4500 mAh baterija, kuriame taip pat rasime 50 W belaidį įkrovimą. Abiejų modelių telefonų programinės įrangos dalis yra parengta naudojantis „OriginOS“ bei veiks „Android 11“ versijoje.

Visi norintieji „iQOO 8 Pro“ galės įsigyti pasirinkę iš dviejų spalvų – baltos ir juodos. Pirmoji versija bus specialiai išleista kartu su „BMW M“ prekės ženklu, o antroji turės į anglies pluoštą panašią dangą. Įprastas „iQOO 8“ modelis taip pat turės aukščiau paminėtas išvaizdos versijas, tačiau renkantis šį modelį vartotojai taip pat gaus kiek paprastesnės baltos ir orandžinės spalvos versijas.

Naujojo 8 GB RAM ir 128 GB atminties „iQOO 8“ versijos kaina prasideda nuo maždaug 500 eurų, o 12 GB RAM ir 256 GB modelio kaina – maždaug 555 eurai.

Tuo tarpu „iQOO 8 Pro“ 8 GB RAM ir 256 GB atminties modelis kainuos maždaug 660 eurų, 12GB RAM ir 256 GB atminties modelis –726 eurus. Pačias geriausias specifikacijas demonstruojantis 12 GB RAM ir 512GB modelis bus parduodamas už beveik 800 eurų.

Verta pastebėti, kad pirmieji „iQOO 8“ serijos pardavimai Kinijoje prasidės jau kitą savaitę, rugpjūčio 24 d., tuo tarpu brangesnė „iQOO 8 Pro“ versija prekyboje pasirodys dar po kelių dienų, rugpjūčio 26 d. Informacijos apie šių flagmanų pasirodymą Europoje – kol kas nėra.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas