Dukterinė „Xiaomi“ kompanija fiksuoja įspūdingus rezultatus: „POCO“ pardavimai auga neįtikėtinais tempais

Dukterinė „Xiaomi“ kompanija fiksuoja įspūdingus rezultatus: „POCO“ pardavimai auga neįtikėtinais tempais

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-09-09, 01:36

Dar 2018 metais išmaniųjų telefonų gamintoja „POCO“ su ​​„Pocophone F1“ modeliu sukėlė tikrą revoliuciją išmaniųjų telefonų rinkoje. Įrenginį tuo metu buvo galima įsigyti už gerokai žemesnę kainą nei įprasta, o už tai gamintojas pasiūlė aukščiausios klasės 2018 metų mikroschemų rinkinį „Snapdragon 845“.

Po itin sėkmingo pirmojo išmaniojo telefono, „Xiaomi“ nusprendė užmigdyti dukterinį prekės ženklą ir bandė jį pakeisti „Redmi K“ serija. Visgi, originalių „POCO“ pagamintų išmaniųjų telefonų gerbėjai niekada taip ir nepamiršo prekės ženklo bei jo patrauklios kainos ir techninių specifikacijų. 2020 metų pradžioje prekės ženklas „POCO“ grįžo į rinką kartu su naujuoju „POCO X2“ modeliu, tačiau šis įrenginys nebuvo tai, ko tikėjosi originalaus „Pocophone F1“ gerbėjai. Pirmasis „POCO“ modelis tinkamo įpėdinio sulaukė tik rugsėjį, kuomet debiutavo „POCO X3“ išmaniųjų telefonų serija su tikrai puikiomis techninėmis specifikacijomis.

Xiaomi POCO X3 Pro Dual 256GB Black (Juodas)

Poco20C3

Dėl itin patrauklaus kainos ir kokybės santykio, „POCO X3“ sulaukė išties didelio pasisekimo. Išmanusis telefonas buvo aprūpintas dideliu „Full HD+“ ekranu, turinčiu 120 Hz atnaujinimo dažnį. Jame taip pat buvo galingas fotoaparato derinys ir labai talpi baterija su greito įkrovimo palaikymu. Po šio įrenginio pasirodė „POCO M3“, kuris pasirodė esąs patikimas biudžetinio segmento išmanusis telefonas už puikią kainą. Šių metų pradžioje „POCO“ pristatė „POCO X3 Pro“ modelį ir galime drąsiai teigti, kad šis išmanusis telefonas su sparčiuoju „Snapdragon 860 SoC“ tapo ne ką mažiau sėkmingas nei pirmasis „POCO“ pristatytas įrenginys.

xiaomi-poco-x3-pro

Remiantis „IDC“ parengta ataskaita, antrąjį 2021 metų ketvirtį „POCO“ pardavimai išaugo kiek daugiau nei 865 proc. Įmonė jau antrus metus iš eilės yra sparčiausiai auganti Indijos bendrovė. Anksčiau ši buvo pradžiuginusi savo gerbėjus paskelbdama apie beveik 300 proc. augimą per šių metų pirmąjį ketvirtį. Per pirmąjį pusmetį „Xiaomi“ dukterinė kompanija šalyje išleido kelis biudžetus ir vidutinės klasės išmaniuosius telefonus. Šiame sąraše galime rasti tokius modelius kaip „POCO X3 Pro“, „POCO M3“ ir „M3 Pro“. Nepaisant riboto modelių pasirinkimo, pardavimai Indijoje vis tiek sugebėjo pastebimai paaugti. Dalį sėkmės būtų galima priskirti patrauklioms techninėms specifikacijoms ir šių įrenginių siūlomam kainos ir kokybės santykiui.

Xiaomi Poco F3 5G Dual 256GB Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas