Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Džiaugiatės mažesne „Samsung” telefonų kaina? Gamintojas sutaupė jūsų pačių sąskaita

Džiaugiatės mažesne „Samsung” telefonų kaina? Gamintojas sutaupė jūsų pačių sąskaita

Dainius Martinkus

2021-04-28, 12:00

„Samsung“ šie metai iš ties geri, nes „S21“ telefonų serijos pardavimai jau lenkia „S20“ pardavimus. Negana to, „Samsung“ sugebėjo ne tik padidinti „Galaxy S“ serijos pardavimus, bet ir sugebėjo sumažinti telefonų gamybos kaštus.

„Counterpoint Research“ pateikiamoje ataskaitoje atskleidžiama, kad „Galaxy S21 Ultra“ gamybos kaina siekia apie 440 eurų, tai yra 7% mažiau lyginant su „S20 Ultra“ modeliu. Gamybos kaštų kritimas yra žymus, turint omenyje, kad „Samsung“ savo flagmanuose naudoja brangų „Exynos 2100“ lustą, kuris yra nepalyginamai brangesnis, nei praėjusių metų „Exynos 990“ procesorius.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Galaxy S21

Visgi yra ir daugiau priežasčių, kodėl „Samsung“ pavyko sumažinti telefonų gamybos kaštus. Pirma, naudojama mažiau 5G antenų - vietoje trijų milimetrinių bangų antenų, „Samsung“ savo telefonuose montuoja tik dvi antenas. Kita priežastis - atsisakymas įkroviklių ir ausinių pakuotėje. Tiesa, ši našta buvo perkelta ant pirkėjo pečių prisidengiant aplinkosauga. Na, o labiausiai kainą padėjo sumažinti nereikalingų komponentų atsisakymas, tokių kaip ToF kameros (gylio sensorius). Sunku patikėti, bet šio mažo komponento nebuvimas įrenginio kainą padėjo sumažinti net iki 12-13%, lyginant „S21“ ir „S21+“ su praeitos kartos modeliais.

Nepaisant to, kad kai kurie pokyčiai nebuvo sutikti su džiaugsmu, t. y. įkroviklio atsisakymas pakuotėje, „Samsung“ sugebėjo padidinti „Galaxy S21“ telefonų pardavimus net 22%, lyginant su nesėkminga praėjusių metų „Galaxy S20“ serija. Taigi, skaičių magija šįkart „Samsung“ pusėje. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad galutinę įrenginio kainą sudaro ne tik gamybos kaštai, bet ir logistika, marketingas ir darbuotojų algos.

Samsung_S21FE_1

Be to, „Samsung“ dar šiais metais planuoja pristatyti pigesnįjį „Galaxy S21 FE“. Praėjusių metų „Samsung Galaxy S20 FE“ susilaukė didelio populiarumo dėl puikaus kainos/kokybės santykio, praktiškai neapkarpytų parametrų - kai kuriais jų „S20 FE“ lenkė netgi lenkė savo brangesnįjį brolį „Galaxy S20“. Nemetama galimybė, kad ir naujasis „S21 FE“ sulauks didelės sėkmės, juolab, kad jis praktiškai nesiskirs nuo įprasto „S21“ bei turės vieną didelį pranašumą. Manoma, jog jo akumuliatorius bus net 4500 mAh dydžio bei palaikys 25W spartųjį įkrovimą. Be to, šis telefonas priklausomai nuo regiono turės „Snapdragon 888“ ar „Exynos 2100“ procesorių. Prognozuojama, kad „S21 FE“ turėtų būti pristatytas rugpjūčio mėnesį.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas