Telefonai

Džiugios naujienos „HTC” fanams: po dvejų metų pertraukos pristatys flagmaną

Džiugios naujienos „HTC” fanams: po dvejų metų pertraukos pristatys flagmaną

Taivano išmaniųjų gamintojas, vienas Android telefonų pradininkų „HTC” pastaruoju metu išgyvena ne pačius geriausius laikus, švelniai pasakius. Kompanija ne tik patiria idėjų badą, bet ir praranda pinigus. Paviešinta šių metų balandžio finansinė ataskaita atskleidė, jog bendrovės pajamos siekė vos 10 milijonų dolerių, kas yra 31.25% mažiau nei kovą ir net 49.86% mažiau nei 2019 metų balandį.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Tačiau krizė ir prastėjantys finansiniai rodikliai nestabdo kompanijos noro grįžti prie šaknų - pasak pranešimų, „HTC” ruošiasi grįžti į flagmanų rinką po labai ilgo laiko. Tiesa, klausimas, kaip pavyks tai padaryti, kai bendrovė daugiau nei pusę investicijų skiria virtualios realybės sprendimams.

Remiantis tam tikrais žiniasklaidos šaltiniais, pirmasis „HTC” telefonas su 5G ryšio palaikymu rinką pasieks 2020 metų liepą, kas vėl grąžins gamintoją į aukščiausią klasę po beveik dvejų metų pertraukos. Žinoma, su naujuoju įrenginiu bus bandoma sužaisti saugiai - jis primiausia pasirodys „HTC” tėvynėje Taivane ir jei bus sulaukta pirkėjų susidomėjimo, galimai prekyba bus pradėta ir kituose regionuose.

Nors kol kas neturime konkrečios informacijos apie šį modelį, dauguma spekuliacijų mini „Snapdragon 865” procesorių, kuriame įmontuotas modemas ir suteikia 5G palaikymą. Greičiausiai, šis telefonas bus paskutinio kompanijos flagmano „HTC U12+” tęsinys. Beje, šį modelį esame apžvelgę ir mes - jei norite lengvo nostalgijos prieskonio šį savaitgalį, kviečiame paspausti šią nuorodą.

Logiškai mąstant, „HTC” turėtų susikoncentruoti į rėmelių aplink ekraną ploninimą ir pasitelkti vieną iš šių opcijų - išpjovą priekinei kamerai ekrane ar specialų ją pakeliantį mechanizmą.

„HTC Desire 20 Pro” brėžinys

Kadangi „HTC” flagmanas gali būti per brangus daugeliui vartotojų, bendrovė kartu su juo pristatys ir pigesnę „Desire 20” seriją, kurios atstovai naudos nedidelio pajėgumo „Snapdragon 600” serijos procesorius ir taikysis į biudžetinį segmentą.

Ką manote apie „HTC” planus - priešmirtinė agonija ar atsispyrimas nuo dugno, padėsiantis vėl pakilti? Laukiame jūsų nuomonių komentaruose.

atnaujinta 2023-04-09, 17:00

Temos

HTC

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas