Ekspertai pateikia kitų metų rinkos prognozes, kurios turėtų patikti telefonų gamintojams

Ekspertai pateikia kitų metų rinkos prognozes, kurios turėtų patikti telefonų gamintojams

Lukas Snarskis

Kalendoriniai metai artėja prie pabaigos, o „Trendforce“ analitikai jau skelbia savo prognozes dėl 2022 metų rinkos. „Trendforce“ teigimu, pramonė ir toliau atsigaus, pasaulio ekonomika grįš į normalias vėžes, o pandemijos situacija pamažu yra valdoma.

Paklausa besivystančiose rinkose ir įprastas įrenginių keitimo ciklas padidins 2022 m. pardavimus iki 1,39 mlrd., o tai bus 3,8% metinis augimas. Iš jų 660 milijonų bus su 5G ryšiu, o tai sudarys 47,5 proc. visų įrenginių.

Samsung Galaxy A52 Dual 128GB Black (Juodas)

samsung20telefonai

2022 m. „Samsung“ pardavimai pasieks 276 mln. įrenginių, o tai yra maždaug 1,1 proc. daugiau nei prieš metus. Bendrovė jau sugebėjo paįvairinti savo vidutinių ir pradinio lygio telefonų gamybą, kad jie būtų konkurencingesni. Tačiau kadangi bendrovė jau užima didžiulę rinkos dalį, jos pardavimų padidėjimas bus tik toks mažas, palyginus su 2021 metais.

Smarphones-predict-sales-2022

„Trendforce“ prognozuodami „Apple“ pardavimus remiasi informacija, kad pirmąjį metų ketvirtį daugelis ketina įsigyti naują „iPhone SE“, kuris turės 4,7 colio ekraną ir „A15 Bionic“ sisteminį lustą. Tai bus „Apple“ bandymas sugriebti gabalėlį vidutinės klasės pyrago, tačiau didžiąją dalį paradimų sudarys būsimi „iPhone 14“.

Apple iPhone 11 64GB Black (Juodas)

iphone201120pro20max

Dar viena prielaida apie 2022 metus yra ta, kad Kinijos rinka vargu ar smarkiai augs, todėl tokios kompanijos kaip „Xiaomi“, „Oppo“ ir „Vivo“ bandys plėstis pasaulinėje arenoje. Prognozuojama, kad „Xiaomi“ išaugs 15,8 proc. ir pasieks 220 mln. pardavimų. „Trendforce“ duomenimis, „Oppo“ ir jos dukterinės bendrovės „OnePlus“ ir „Realme“ pasieks 208 mln. paradimų, o „Vivo“ teks 149 mln. pardavimų.

Įdomu tai, kad duomenys rodo, kad Top 5 įmonės užims beveik 80 proc. rinkos, o visoms kitoms įmonėms, įskaitant tokius prekės ženklus kaip „Huawei“, „Honor“, „Motorola“, „Asus“, ZTE, „Sony“ ir kt., bus palikta „tik“ 294 milijonus įrenginių pardavimų.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Dual 128GB Grey (Pilkas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas