Telefonai

Ekspertai prognozuoja sulenkiamų telefonų bumą: pateikti naujausi skaičiavimai, pateiktos prognozės gali priversti išsižioti

Technologijos niekada nestovi vietoje ir nuolat kinta, tobulėja, o senas pakeičia naujos. Taip yra ir su išmaniaisiais telefonais, kurie per pastaruosius metus žengė didžiulius žingsnius į priekį. Tai lėmė ir sulenkiamų įrenginių atsiradimas, kurie įgauna vis didesnį populiarumą.

Ekspertai prognozuoja sulenkiamų telefonų bumą: pateikti naujausi skaičiavimai, pateiktos prognozės gali priversti išsižioti

Remiantis naujausiais duomenimis, po keleto metų eksperimentų ir vis didėjančio populiarumo – jau šiemet, sulenkiami telefonai gali tapti išties itin populiarūs. Tai sufleruoja ir paskutinių mėnesių pardavimai, o 2022 metų pabaigoje jie perkopė ir 12,8 mln. ribą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Trendforce“ paskelbė raportą, kuriame piešiama ganėtinai optimistiška sulenkiamų išmaniųjų ateitis. Remiantis naujausia informacija, kitąmet tokių įrenginių pardavimai turėtų augti 44 proc. 2023 metų pardavimai turėtų priartėti prie 20 mln. ribų, o specialistai prognozuoja, kad šis skaičius sieks maždaug 18,5 mln.

Vertėtų pastebėti ir tai, jog praėjusiais metais didžiąją dalį rinkos užėmė Pietų Korėjos milžinė „Samsung“, kuri sugeneravo net 82 proc. visos sulenkiamų telefonų rinkos pardavimų. Daugelis kitų gamintojų, tokių kaip „Xiaomi“, „Oppo“ ar „Vivo“ analogiškus produktus siūlė tik Kinijos rinkoje. Šiemet tikimasi sulaukti gerokai platesnė pastarųjų bendrovių įrenginių prieinamumo.

Šiemet tikimasi gerokai didesnio susidomėjimo naujausiais „Oppo“ ar „Xiaomi“ kuriamais sulenkiamais telefonais, o taip pat turėtume sulaukti ir pirmojo „Google“ flagmano, kuris būtų aprūpintas lankstomu ekranu. Nors iki šiol nėra aišku kada mes išvysime „Pixel Fold“, tačiau neatmetama tikimybė, kad tai gali įvykti jau šiemet, 2023 metais.

Niekam ne paslaptis, jog daugeliui vartotojų nerimą kelia lankstomų ekrano sujungimo vieta, kuri vis dar yra aiškiai matoma ir juntama, kuomet naudojamasi telefonu. Tikėtina, kad šiemet gamintojai žengs žingsnį į priekį ir gerokai patobulins ekranus, kurie naudojami sulenkiamuose įrenginiuose.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas