Europos Komisija toliau siutina „Apple“: artėjama prie sprendimo, kuris nulems didžiulius „iPhone“ pokyčius

Europos Komisija toliau siutina „Apple“: artėjama prie sprendimo, kuris nulems didžiulius „iPhone“ pokyčius

MiTech.lt

Trečiadienį Europos Parlamento nariai 43 prieš 2 pritarė siūlymui USB-C jungtį nustatyti kaip standartinį elektroninių įrenginių prijungimo prievadą. Jei gegužę vyksiančioje Europos Parlamento plenarinėje sesijoje tam bus pritarta antrą kartą, tada parlamento nariai su ES narių vyriausybėmis išaiškins paskutines detales.

Europos Komisija šį pasiūlymą pateikė praėjusį rudenį. Siūloma Radijo įrangos direktyva siekiama sumažinti painiavą dėl kabelių tipų, kuriuos vartotojai naudoja skirtingiems įrenginiams. Kitas tikslas yra sumažinti elektroninių atliekų kiekį naudojant tą pačią įkrovimo jungtį visiems įrenginiams.

iphone-cable

Daugelis gamintojų jau naudoja USB-C, įskaitant „Apple“ savo „iPad“ ir „MacBook“ kompiuteriuose. „Apple“ atsispyrė raginimams suteikti „iPhone“ USB-C prievadus, siūlydama vietoj to, kad įkroviklio laido gale būtų privalomas standartas. Tokiu atveju „Apple“ laidai Lightning į USB-C jau atitiktų tokį standartą.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas