„Exynos“ telefonų kiekis kitąmet padvigubės - „Samsung“ atsiriboja nuo kitų procesorių gamintojų

„Exynos“ telefonų kiekis kitąmet padvigubės - „Samsung“ atsiriboja nuo kitų procesorių gamintojų

Leonardas Sindaravičius

, atnaujinta 2021-12-02, 01:08

Paprastai „Samsung“ naudojo savo pačios sukurtus bei pagamintus „Exynos“ procesorius tik aukščiausio lygio įrenginiuose ir tik tam tikrose pasaulio šalyse. Tačiau jau kitąmet tai pasikeis - jau du Azijos naujienų tinklaraščiai paskelbė, jog 2022-aisiais „Exynos“ lustų naudojimas „Samsung“ telefonuose pakils nuo dabartinių 20% iki 50-60%, žvelgiant į visą pagaminamų įrenginių kiekį.

Platesnis šių procesorių naudojimas yra logiškas žingsnis dėl kelių priežasčių. Akivaizdžiausia tai, jog dėl masinio puslaidininkių elementų trūkumo kiti tiekėjai negali užtikrinti pakankamo procesorių kiekio - geriausias sprendimas imti procesorius gaminti patiems, atsiribojant nuo trečiųjų šalių įrenginių gamybos procese. Kitos „Exynos“ pagausėjimo priežastys yra išspręsti esminiai probleminiai taškai.

Ankstesni šios šeimos procesoriai turėjo nesklandumų su 5G komunikacija bei prietaiso temperatūros valdymu - abi problemos jau išspręstos naujesnės kartos „Exynos“ procesoriuose. Kitąmet galime tikėtis išvysti juos ne tik brangiausiuose, aukščiausio lygio, „Samsung“ telefonuose, bet ir vidutinės bei žemesnės klasės prietaisuose.

Atsiribojimas nuo „Qualcomm“ bei „MediaTek“ užtruks ilgiau, nei atrodo - manoma, kad kai kurios šalys gaus „Galaxy S22“ su „Exynos“, o kitos su „Snapdragon“ lustais - tačiau žvelgiant toliau į ateitį, tai nemenkas žingsnis į priekį „Samsung“.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas