Gandai apie pigius „Redmi“ telefonus pasitvirtino: „Note 11“ serija bus aprūpinta įspūdingomis įkrovimo galimybėmis

Gandai apie pigius „Redmi“ telefonus pasitvirtino: „Note 11“ serija bus aprūpinta įspūdingomis įkrovimo galimybėmis

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-10-26, 08:41

Kinijos kompanija „Xiaomi“ prieš keletą metų atskyrė „Redmi“ prekinį ženklą ir įkūrė atskirą bendrovė, kurios tikslas buvo tęsti vidutinės klasės įrenginių kūrimą. Per tą laikotarpį, „Redmi“ pristatė ne tik gausybę patrauklia kaina pasižyminčių produktų, tačiau ir aukščiausios klasės flagmanų. Tačiau dabar ruošiamasi nustebinti dar labiau.

Internete dar praėjusią savaitę pasirodė pirmoji informacija apie naujuosius „Redmi Note 11“ serijos išmaniuosius telefonus. Dabar jau tapo aišku, kad šie įrenginiai bus pristatyti spalio 28 dieną, o mes išvysime bent tris modelius – tai „Redmi Note 11“, „Note 11 Pro“ ir „Redmi Note 11 Pro+“.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Dual 128GB Grey (Pilkas)

Redmi-Note-11_2021-10-25-091529_upio

Kinijoje jau prasidėjo išankstinė registracija tiems, kurie nori įsigyti šios serijos įrenginius, o tai patvirtino ir anksčiau sklandžiusius gandus. Jau anksčiau buvo kalbama, kad „Redmi Note 11“ palaikys 120W greitąjį įkrovimą, ko tokiuose pigiuose telefonuose dar niekada nebuvo. Dabar tai patvirtino ir pats gamintojas, o tokią galimybę tikriausiai išvysime „Redmi Note 11 Pro+“ modelyje.

Remiantis naujausia informacija, „Redmi Note 11“ turėtų atkeliauti su LCD ekranu bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Priekinėje šio įrenginio dalyje taip pat rasime 13 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą asmenukių kamerą, o nugarėlėje bus naudojamas 50 MP pagrindinis objektyvas. Tikėtina, kad šis modelis veiks su „MediaTek Dimensity 810“ procesoriumi.

Xiaomi Redmi Note 10 5G Dual 128GB Blue (Mėlynas)

Redmi-Note-11-pristatymas

Išmanusis telefonas taip pat turės 5000 mAh talpos bateriją su 33W greituoju įkrovimu. Kaip ir įprasta, pirkėjai turės galimybę rinktis iš bent kelių atminties konfigūracijų. Šiuo metu minima, kad „Redmi Note 11“ gali turėti 6 GB arba 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Pigiausias modelis bus parduodamas už maždaug 160 eurų.

„Redmi Note 11 Pro“ turėtų atkeliauti su OLED ekranu bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu, o priekinėje šio telefono dalyje rasime ir 16 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą asmenukių kamerą. Išmanusis nugarėlėje greičiausiai naudos 108 MP pagrindinę kamerą, o šio modelio veikimą palaikys „MediaTek Dimensity 920“ procesorius.

Skelbiama ir tai, jog „Redmi Note 11 Pro“ bus aprūpintas JBL stereo garsiakalbiais, NFC palaikymu, o pirkėjai turės ir nemažai atminties konfigūracijos pasirinkimų. Manaoma, kad pirkėjai galės rinktis tarp 6 GB ir 8 GB operatyviosios (RAM) su 128 GB vidinės atminties, o norintiems dar daugiau bus pasiūlytas ir 8 GB bei 256 GB modelis. Galima pigiausio varianto kaina turėtų siekti maždaug 215 eurų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Redmi

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas