Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Garsus telefonų gamintojas spjovė į „influencerius”: mano, kad jo produktai kalba patys už save

Garsus telefonų gamintojas spjovė į „influencerius”: mano, kad jo produktai kalba patys už save

Leonardas Sindaravičius

2021-04-14, 09:00

Prieš keletą mėnesių „Honor“ išleido V40 išmaniųjų telefonų seriją - savo pirmuosius flagmanus po atsiskyrimo nuo „Huawei“. Nuo pat šių įrenginių debiuto sklido gandai, jog kompanija į jų reklamą įtrauks garsenybes, tačiau tik dabar visa tai buvo paneigta - „Honor“ atstovai teigia nieko panašaus neplanuojantys.

Išmaniųjų telefonų gamintojos marketingo skyriaus vadovas Jiang Hairong teigia, kad „kompanijos kuriami įrenginiai yra geriausia reklama“ ir nežada ieškoti individų ar garsenybių, kurie potencialiai paskatintų pardavimus. Kitaip tariant, visai neseniai nuo milžinės „Huawei“ atsiskyrusi telefonų gamintoja žada išlikti nepriklausoma reklamos atžvilgiu ir nenori, kad jos gaminamų įrenginių pasirinkimui įtaką darytų įžymybės.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

screenshot_2020-04-16_at_3.53.46_pm

Jei nesate atkreipę į tai dėmesio, garsenybių reklama telefonų pasaulyje - ir apskritai technologijų srityje - yra labai dažnas dalykas. Paprastai aktoriai, dainininkai ar net nuomonės formuotojai tampa prekės ženklų ambasadoriais ir siekia pritraukti savo fanus prie demonstruojamo prekės ženklo. Puikus to pavyzdys yra ryšys tarp „Geležinį žmogų“ vaidinusio aktoriaus Robert Downey Jr. ir „OnePlus” įrenginių, kuriuos jis reklamuoja nuo 2019-ųjų.

Jiang Hairong atsakymas galiausiai išsklaido visus buvusius gandus - akivaizdu, kad panašaus tipo reklamos kompanija neplanuoja, bent kol kas. Vis dėlto būtent reklamos trūkumas pražudė kadaise vienus geriausių „Android“ įrenginių gaminusią „HTC“, kuri taip pat manė, kad jos kuriami įrenginiai kalba patys už save.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas