Telefonai

Geros naujienos pasiekė „Nokia“ telefonų savininkus: paaiškėjo, kurie įrenginiai gaus „Android 13“ atnaujinimą

Prieš keletą mėnesių „Google“ išleido naująją „Android“ operacinės sistemos versiją, kuri iškart buvo prieinama tik itin ribotame įrenginių kiekyje. Daugelis gamintojų jau kuris laikas ruošia atnaujinimus savo išmaniesiems telefonams, o dabar oficialiomis naujienomis pasidalino ir „Nokia“.

Geros naujienos pasiekė „Nokia“ telefonų savininkus: paaiškėjo, kurie įrenginiai gaus „Android 13“ atnaujinimą

„HMD Global“ valdomas prekinis ženklas jau yra atnaujinęs visus savo įrenginius į „Android 12“, o dabar intensyviai ruošiami ir „Android 13“ operacinės sistemos versijos naujiniai. Kompanijos atstovai patvirtino modelius, kurie gaus šią versiją. Remiantis „Nokia“ informacija, šie išmanieji bus pirmieji, kurie galės išbandyti „Android 13“:

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.
  • Nokia XR20 5G
  • Nokia G50 5G
  • Nokia G11 Plus
  • Nokia X20 5G
  • Nokia X10 5G

Įdomu tai, jog tarp šių išmaniųjų telefonų nerasime naujausių „Nokia“ įrenginių, tokių kaip „Nokia X30 5G“ ar „G60 5G“. Kol kas informacijos apie šių modelių atnaujinimus nėra. Ir nors „HMD Global“ atstovai ir patvirtino įrenginius, gausiančius „Android 13“, tačiau kada tai įvyks – vis dar nėra skelbiama.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2022-12-02, 12:40

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas