„Google“ atskleis visas savo paslaptis: paskelbta oficiali „Pixel 6“ serijos išleidimo data

„Google“ atskleis visas savo paslaptis: paskelbta oficiali „Pixel 6“ serijos išleidimo data

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-10-19, 21:49

Per pastaruosius keletą metų „Google“ tapo mažiausiai nuspėjamu gamintoju, kuomet kalba pakrypsta apie išmaniųjų telefonų pristatymą. Internete jau kuris laikas sklando įvairiausi gandai apie naujuosius „Pixel 6“ serijos įrenginius, tačiau oficiali išleidimo data buvo nežinoma iki šiol.

Kaip bebūtų, situacija pasikeitė vakar vakare, kuomet pasirodė oficialus „Made By Google“ pranešimas, kuris buvo paskelbtas socialiniame tinkle „Twitter“. Pranešama, kad oficiali spaudos konferencija bus surengta jau spalio 19 dieną, o ją tiesiogiai stebėti bus galima nuo 20 val. Lietuvos laiku. Žinoma, kaip ir įprasta, visą informaciją rasite ir Telefonai.eu portale.

Google Pixel 5 128GB Just Black (Juodas)

Pixel-6-event

Įdomu ir tai, jog prie oficialaus pranešimo buvo pridėta ir speciali nuorodą į interaktyvų „Google“ puslapį, kuris skirtas artėjančios „Pixel 6“ serijos telefonų pristatymui. Jame galima trumpai pažvelgti į vieną iš naujųjų įrenginių, o taip pat pridėti artėjantį renginį į savo išmaniojo ar kompiuterio kalendorių. Šį puslapį rasite paspaudę čia.

Primename, jog šiemet tikimasi išvysti du naujus „Pixel 6“ serijos išmaniuosius telefonus – tai standartinį „Pixel 6“ ir „Pixel 6 Pro“. Tikėtina, kad abu išmanieji telefonai veiks su pirmuoju „Google“ sukurtu procesoriumi, pavadinimu „Tensor“. Jau anksčiau paaiškėjo, jog šis lustas turės aštuonius branduolius bei „Exynos“ 5G modemą bei „Wi-Fi 6E“ palaikymą.

Google Pixel 4a 128GB Black (Juodas)

Pixel-6_2021-10-05-202826_xfgw

„Google Pixel 6“ serijos išmanieji telefonai taip pat turėtų būti aprūpinti ekranais su 120 Hz atsinaujinimo dažniu, o viršutinėje dalyje rasime ir nedidelį asmenukių kameros apskritimą. Gamintojas po ekranu įmontuos ir pirštų antspaudų jutiklį. Pranešama, kad „Pro“ modelis turės tris kameras nugarėlėje, kai standartinis „Pixel 6“ pasižymės tik dvejomis. Žinoma, abu šie įrenginiai atkeliaus su jau įdiegta „Android 12“ operacinės sistemos versija.

Kiek anksčiau, buvo pasirodę pranešimų ir apie galimas išmaniųjų telefonų kainas. Jeigu informacija pasitvirtintų, naujasis „Pixel 6“ turėtų kainuoti apie 649 eurus, o „Pro“ modelis būtų parduodamas už maždaug 899 eurus. Įdomu ir tai, jog tas pats šaltinis, dar anksčiau, kartu su kainomis pateikė galimą pristatymo datą, kuris sutapo su „Google“ paskelbta. Tai leidžia manyti, kad ir kainos turėtų atitikti tas, kurias planuoja taikyti gamintojas.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Google

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Google Pixel 6

Google Pixel 6

6,4 colio
4614 mAh

Išleista: 2021 spalis

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro

6,71 colio
5003 mAh

Išleista: 2021 spalis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas