„Google“ fiasko su naujaisiais flagmanais tęsiasi: planavo pasiūlyti galimybę, kurios nespėjo paruošti

„Google“ fiasko su naujaisiais flagmanais tęsiasi: planavo pasiūlyti galimybę, kurios nespėjo paruošti

Arnas Balčiūnas

Prieš keletą savaičių, „Google“ pristatė naujuosius „Pixel 6“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie siūlo ne tik visiškai atnaujintą dizainą, tačiau ir daugybę kitų privalumų, įskaitant ir bendrovės sukurtą procesorių, kuris atveria naujas galimybes. Tačiau dabar aiškėja, kad gamintojas nespėjo paruošti visko, ką planavo.

Dar prieš pasirodant naujiesiems „Google“ flagmanams, buvo kalbama, kad abu išmanieji telefonai turės veido atpažinimo technologijos palaikymą, o tai patvirtino ir programinis kodas. Deja, tačiau JAV milžinės atstovai apie tokias galimybes pristatymo metu nekalbėjo, o dabar aiškėja, jog tai galėjo būti paskutinės minutės pakeitimai.

Google Pixel 5 128GB Just Black (Juodas)

Pixel-6-face

XDA bendruomenės narys „Freak07“ aptiko tam tikrą programinės įrangos kodą, kuris iš esmės patvirtino tokios funkcijos palaikymą. Kaip bebūtų, tokia galimybė „Pixel 6“ serijos telefonuose šiuo metu nėra pasiekiama ir nėra aišku ar ji apskritai bus pasiūlyti šių „Google“ telefonų savininkams. Specialistai neatmeta varianto, jog gamintojas tiesiog nespėjo visko paruošti laiku ir galimas daiktas, kad ši galimybė bus pasiūlyta su programinės įrangos atnaujinimais.

Priminsime, jog visai neseniai „Google“ pristatė du naujus flagmanus – tai „Pixel 6“ ir „Pixel 6 Pro“. Abu šios serijos modeliai turi 50 MP raiškos vaizdo jutikliu, kurio dydis siekia 1/1.3 colio, aprūpintą pagrindinę kamerą, kuri leis užfiksuota daugiau detalių, spalvų nei anksčiau, o taip pat gebės įsisavinti iki 150 proc. daugiau šviesos, lyginant su praėjusių metų modeliu. Visa tai, neabejotinai, užtikrins ir dar geresnes naktines fotografijas.

Google Pixel 4a 128GB Black (Juodas)

Google-Pixel-6

Atnaujinimo sulaukė ir plataus kampo kamera, kuri naudos 12 MP raiškos vaizdo jutiklį su f/2.2 diafragma, o jos aprėpties kampas sieks 114 laipsnių, kas leis užfiksuoti daugiau vaizdo nei anksčiau. Ir tai dar ne viskas. „Google Pixel 6 Pro“ modelis turės ir trečiąją kamerą – tai 48 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas periskopinis objektyvas, kuris gebės atlikti 4x optinį bei 20x skaitmeninį priartinimą. Negana to, naujasis „Tensor“ lustas leis filmuoti 4K HDR vaizdą su 60 kadrų per sekunde.

Kartu su patobulintomis kameromis, „Google“ pristatė ir keletą naujų funkcijų. „Pixel 6“ telefonuose esančią kameros programėlę papildė tokios galimybės kaip „Magic Eraser“ ar „Face Unblur“. Pirmoji naujovė leis iš nuotraukų panaikinti nereikalingus objektus, o antroji pagerins nuotraukose esančių veidų aštrumą, jeigu jums nepavyktų sėkmingai sufokusuoti norimo asmens.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Google

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Google Pixel 6

Google Pixel 6

6,4 colio
4614 mAh

Išleista: 2021 spalis

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro

6,71 colio
5003 mAh

Išleista: 2021 spalis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas